Moduł dystrybucji napięcia MB8-500 ; AWZ 532

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon

Moduł dystrybucji napięcia MB8 przeznaczony jest do niezależnego zasilania obwodów wyjściowych. Każde z wyjść zabezpieczone jest bezpiecznikiem polimerowym. Stan wyjść sygnalizowany jest na diodach LED.
W przypadku przeciążenia jednego z wyjść następuje gwałtowny wzrost rezystancji bezpiecznika i odłączenie wyjścia, efektem tego jest zgaszenie diody. Po usunięciu przyczyny usterki, napięcie na wyjściu powraca samoczynnie po kilkunastu sekundach (dioda LED ponownie się zapala). Zastosowanie: moduł dystrybucji napięcia MB 8 doskonale nadaje się do niezależnego zasilania kamer, czujek alarmowych i innych, gdzie uszkodzenie jednego z urządzeń nie może wpływać na pracę pozostałych.

każde z wyjść zabezpieczone jest bezpiecznikiem polimerowym (prąd obciążenia wyjścia: 500mA),
stan wyjść sygnalizowany jest na diodach LED.
Napięcie zasilania: 10-14 V
Ilość wyjść: 8
Nominalny prąd obciążenia wyjścia: 500mA
Sygnalizacja stanu: dioda LED
Montaż: taśma przylepna na wyposażeniu

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Moduł dystrybucji napięcia MB8-500 ; AWZ 532

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jaka jest suma 4 i 9?
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami