Zestaw do nadzoru dyskretnego AXIS M7001

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon

1-kanałowy wideoenkoder AXIS M7001 to urządzenie o bardzo niewielkich wymiarach z doskonałymi parametrami pracy w standardzie H.264. Umożliwia łatwą i ekonomiczną integrację niewielkiej i dużej liczby analogowych kamer CCTV z systemem nadzoru wizyjnego opartego na protokole IP.

Autonomiczny, mieszczący się w dłoni wideoenkoder AXIS M7001 jest przeznaczony do instalacji w pobliżu kamery analogowej. Obsługuje on wszystkie rodzaje kamer analogowych, w tym stałopozycyjne i kopułkowe kamery PTZ (obrót/pochylenie/zbliżenie).

AXIS M7001 idealnie sprawdza się w małych i dużych analogowych instalacjach wideo, w szczególności tam, gdzie istnieje już infrastruktura sieci IP. Dzięki swym niewielkim rozmiarom urządzenie doskonale nadaje się do stosowania w dyskretnych systemach nadzoru, na przykład w sklepach detalicznych i bankach, a także do umieszczania w obudowach kamer.

Wideoenkoder AXIS M7001 jest w stanie dostarczyć dwa jednoczesne strumienie wideo, jeden w standardzie kompresji H.264 i jeden w Motion JPEG, zapewniając przy tym pełną częstotliwość odświeżania we wszystkich rozdzielczościach do D1 (720x480 w systemie NTSC, 720x576 w systemie PAL).

Format kompresji wideo H.264 znacznie zmniejsza zapotrzebowanie na pasmo i pamięć masową bez pogarszania jakości obrazu. Dzięki obsłudze formatu Motion JPEG wzrasta elastyczność urządzenia. Wideoenkoder umożliwia również wideo detekcję ruchu. Wideoenkoder AXIS M7001 jest zasilany przez sieć Ethernet przy użyciu tego samego kabla, który służy do transmisji danych, co upraszcza instalację urządzenia.

Wideoenkoder może dostarczać zasilanie do niewielkiej kamery, która wchodzi w skład zestawu do nadzoru dyskretnego AXIS M7001.

Zestaw składa się z wideoenkodera AXIS M7001 oraz jednej, niewielkiej dyskretnej kamery klasy IP66.

Funkcje dodatkowe:

  • Transfer pełnoklatkowy we wszystkich rozdzielczościach i formatach kompresji.
  • Wideo detekcja ruchu.
  • Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i zarządzania przez sieć, takie jak szyfrowanie HTTPS przy zachowaniu wydajności, obsługa protokołu IPv6 oraz Jakość serwisu (QoS).
  • Otwarty interfejs programowania aplikacji (API) umożliwiający integrację programową, w tym VAPIX® firmy Axis Communications.

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Zestaw do nadzoru dyskretnego AXIS M7001

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jaka jest suma 9 i 8?
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami