Karta sieciowa 3-RS485A

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon

Karta komunikacji sieciowej RS-485A obsługuje łączność pomiędzy kartami 3-CPU3 zainstalowanymi w systemie. Posiada port dwukierunkowej komunikacji w sieci oraz parę portów do transmisji sygnału audio w postaci cyfrowej. Sieć central może być wykonana w technice światłowodowej przy zastosowaniu przetwornika 3-FIBMB. W jednej sieci może pracować do 64 central.

Karta komunikacji sieciowej służy do retransmisji komunikatów sieciowych w celu zmniejszenia obciążenia łączy pomiędzy węzłami. W przypadku uszkodzenia karty sieciowej lub 3-CPU3, do której jest podłączona, wbudowana funkcja wewnętrzna łączy bezpośrednio wejścia danych z portami wyjściowymi. Jest to zabezpieczenie na wypadek uszkodzenia procesora.

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Karta sieciowa 3-RS485A

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy dodać 2 i 4.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami