Karta wejść-wyjść 3-IDC8/4

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon

Karta sterująca/monitorująca (3-IDC8/4) jest przystosowana do montażu na szynach lokalnych i służy jako interfejs między pętlą z czujkami konwencjonalnymi a systemem EST-3. Zapewnia możliwość podłączenia do 8 monitorowanych linii klasy B. Cztery z ośmiu wejść mogą być przekształcone w wyjścia sterujące sygnalizacją akustyczną/optyczną (NAC) lub inne. Karta posiada listwę zaciskową przystosowaną do odłączenia przewodów. W celu ułatwienia serwisowania i wyszukiwania usterek, listwa zaciskowa jest odłączana od karty. Dodatkowo na karcie można zainstalować panel diodowo/przyciskowy.

CHARAKTERYSTYKA

  • Do ośmiu monitorowanych linii z urządzeniami inicjującymi (IDC) lub do czterech linii sygnalizatorów akustycznych / optycznych (NAC)
  • Możliwość podłączenia konwencjonalnych czujek dymu
  • Stan uaktywnienia wejścia może być zatrzaskiwany lub nie 
  • Możliwość weryfikacji alarmów 

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Karta wejść-wyjść 3-IDC8/4

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy obliczyć 8 plus 3.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami