Panel nagłośnienia 3-ASUx

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon

System nagłośnienia alarmowego i telefonów pożarowych EST-3 jest doskonałym narzędziem dla osób kierujących akcją ewakuacyjną. Łatwy w obsłudze i precyzyjny w działaniu, umożliwia szybkie przeprowadzenie ewakuacji. Modułowa konstrukcja systemu ułatwia i przyspiesza montaż. Elementy nagłośnienia alarmowego i telefonów pożarowych są zasilane z typowych zasilaczy systemu EST-3 i montowane w standardowych obudowach centrali pożarowej EST-3.

Integracja ze standardowymi elementami systemu sygnalizacji pożaru EST-3:

System EST-3 nagłośnienia alarmowego i telefonów pożarowych składa się z panelu nagłośnienia (ASU), panelu telefonów pożarowych (FT), kart wzmacniaczy strefowych, modułów sterujących, mikrofonów wyniesionych oraz wejść sygnałów audio. Elementy sterujące systemem nagłośnienia mieszczą się w standardowej obudowie centrali pożarowej EST-3. System nagłośnienia jest systemem rozproszonym - jego wzmacniacze strefowe mogą być instalowane w centralach oddalonych. Oznacza to zmniejszenie kosztów okablowania i zwiększenie  niezawodności systemu.

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Panel nagłośnienia 3-ASUx

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy obliczyć 4 plus 8.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami