Panele wskaźników - 24 zielone LED 3-24G

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon

Panele sterowników/wyświetlaczy są dostępne w różnych konfiguracjach LED i przycisków. Diody na panelu wskaźnikowo przyciskowym mają programowalne cztery stany sygnalizacyjne: stałe świecenie, miganie z dużą częstotliwością, miganie z małą częstotliwością, stałe nie świecenie, które, mogą sygnalizować wybrane stany urządzeń monitorowanych w systemie sygnalizacji i wykrywania pożaru. Dostępne oprogramowanie pozwala na realizację wielu funkcji i spełnienie specyficznych wymagań klienta.  Panele te są wykorzystywane do sygnalizacji alarmu, sygnalizacji stanu urządzeń, monitorowanych i sterowanych. Za pomocą tych paneli system EST 3 umożliwia sygnalizację alarmu, sygnalizację stanu nadzorowanych. Na etykietach wkładanych w odpowiednie kieszenie obok LED lub przycisków, zamieszczana jest nazwa urządzenia, opis sygnalizacji LED lub funkcja przycisku.

Dla przykładu: za pomocą czterech paneli z wbudowanymi LED można zrealizować sygnalizację alarmu w strefie w następujący sposób:

-Pierwszy panel dostarcza prostej informacji o strefie.
-Drugi panel dostarcza informacji o strefach zablokowanych.
-Trzeci panel dostarcza informacji o miejscu alarmu w strefie.
-Czwarty jest przystosowany do wymagań systemu nagłośnienia  lub ze sterowaniem urządzeń lokalnych.

Panele sterowników/wyświetlaczy z grupami trzech przełączników oraz LED realizującą funkcje operacji zależnych. Każda z grup posiada blokadę podtrzymania. Blokada jest tak sterowana programowo, aby w danym czasie w danym segmencie był aktywny tylko jeden przycisk.

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Panele wskaźników - 24 zielone LED 3-24G

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jaka jest suma 7 i 1?
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami