Puszka przyłączeniowa, przelotowa ; PIP-1A

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon

Przeznaczenie :

Puszka instalacyjna PIP-1A przeznaczona jest do podłączenia sygnalizatorów np. typu SA-K5, SA-K6, SA-K7 do linii sygnalizacyjnej zgodnie z wymaganiami CNBOP. Zadaniem puszki jest zapewnienie ciągłości linii sygnałowej po spaleniu się sygnalizatora i niedopuszczenie do wyeliminowania z działania sygnalizatorów znajdujących się poza strefą pożaru.

Opis konstrukcji :

Puszka instalacyjna przeciwpożarowa PIP-1A wykonana jest z blachy ocynkowanej pokrytej czerwoną farbą proszkową. Zawiera ona kostki ceramiczne wraz z bezpiecznikiem przeciążeniowym jednorazowego zadziałania. Puszka posiada osobne zaciski do podłączenia wejścia linii sygnałowej, osobne do odłączenia wyjścia linii sygnałowej oraz osobne do podłączenia sygnalizatora poprzez bezpiecznik. Puszka posiada dwa otwory do mocowania jej przy pomocy metalowych kołków do sufitu lub ściany.

Zakres zastosowania :

Puszka instalacyjna przeciwpożarowa PIP-1A przeznaczona jest do podłączenia sygnalizatorów np. typu SA-K5, SA-K6, SA-K7 oraz sygnalizatorów innych typów, jak i głośników systemów rozgłaszania przewodowego (DSO). Puszki produkowane są w różnych wersjach (różna wartość bezpiecznika), na życzenie klienta. Puszka PIP-1A charakteryzuje się przelotowym prostym i kątowym (90 stopni) sposobem prowadzenia linii sygnalizacyjnej. Schematy przedstawiają możliwości podłączenia przewodów za pomocą puszki instalacyjnej przeciwpożarowej PIP-1A. Standardowo firma W2 używa bezpiecznika 0,375A, jednak na życzenie klienta istnieje możliwość wstawienia bezpiecznika o wartości wskazanej przez klienta. W przypadku braku puszek ze wskazanym bezpiecznikiem na stanie, firma W2 zastrzega sobie prawo do wydłużenia czasu realizacji zamówienia w terminie do dwóch tygodni.

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Puszka przyłączeniowa, przelotowa ; PIP-1A

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy dodać 6 i 9.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami