Puszka przyłączeniowa, rozgałęźna ; PIP-2A

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon

Przeznaczenie:
Puszka instalacyjna PIP-2A przeznaczona jest do podłączenia sygnalizatorów np.: typu SA-K do linii sygnalizacyjnej zgodnie z wymaganiami CNBOP. Zadaniem puszki jest zapewnianie ciągłości linii sygnałowej po spaleniu się sygnalizatora objętego pożarem i niedopuszczenie do wyeliminowania z działania sygnalizatorów znajdujących się poza strefą pożaru

Opis konstrukcji:
Puszka wykonana jest z metalu pokrytego czerwoną farbą proszkową. Zawiera ona kostki ceramiczne wraz z bezpiecznikiem przeciążeniowym jednorazowego zadziałania. Puszka posiada osobne zaciski do podłączenia wejścia linii sygnałowej, osobne do podłączenia wyjścia linii sygnałowej oraz osobne do podłączenia sygnalizatora. Puszka posiada dwa otwory do mocowania jej przy pomocy metalowych kołków do sufitu lub ściany.

Zakres zastosowania:
Puszka przeznaczona jest do podłączenia sygnalizatorów typu SA-K oraz sygnalizatorów innych typów, jak i głośników systemów rozgłaszania przewodowego. Puszka produkowana jest w dwu odmianach: PIP-2 i PIP-2A. Każda odmiana jest produkowana w różnych wersjach: różna wartość bezpiecznika. Puszki charakteryzują się:
PIP-2 przeznaczona jest do przelotowego prostego montażu linii sygnalizacyjnej;
PIP-2A umożliwia wiele kombinacji w prowadzeniu linii sygnalizacyjnej.

Dane techniczne:
Napięcie zasilania max.125V AC
Zakres prądowy - odpowiedni dla sygnalizatora SA-K, SA-K1, SA-K2
Średnica kabla instalacyjnego
- PIP-2 max 10mm
- PIP-2A max 10mm
Przekrój przewodu max 2,5 mm2
Wymiary (ośmiokąt x h) 155 x 70 x30

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Puszka przyłączeniowa, rozgałęźna ; PIP-2A

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jaka jest suma 4 i 5?
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami