Wyłącznik sygnalizatora SA-L ; WSD-1

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon

Przeznaczenie :

Wyłącznik sygnału akustycznego WSD-1 przeznaczony jest do współpracy z sygnalizatorami akustycznymi SA-K5, SA-K6, SA-K7. Zadaniem wyłącznika jest wyłączenie sygnału akustycznego pochodzącego z wyżej wymienionych sygnalizatorów.

Opis konstrukcji :

Wyłącznik składa się z obudowy z tworzywa sztucznego z klawiszem monostabilnym. W klawiszu umieszczono lampę sygnalizacyjną z diodą LED. Przewody z instalacji dołącza się do zacisków umieszczonych na płytce drukowanej. Wyłącznik montowany jest do ściany dwoma wkrętami. Pojawienie się sygnału alarmowego w centralce sygnalizacji pożarowej lub pojawienie się sygnału alarmowego z tytułu zadziałania czujki, powoduje wysterowanie podłączonego do niej dodatkowego sygnalizatora SA-K5, SA-K6, SA-K7. Sygnał akustyczny sygnalizatora można wyłączyć poprzez naciśnięcie klawisza na elemencie WSD-1. Fakt ten sygnalizuje pulsująca dioda świecąca. Dioda pulsuje tak długo, dopóki sygnał alarmowy z centralki sygnalizacji pożarowej nie zniknie w wyniku kasowania centralki. Ponowne pojawienie się sygnału alarmowego z centralki lub zadziałanie czujki spowoduje ponowne zadziałanie odpowiednich sygnalizatorów. Sygnały te można powtórnie zablokować wyłącznikiem WSD-1.

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Wyłącznik sygnalizatora SA-L ; WSD-1

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy obliczyć 2 plus 8.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami