Odbiornik RSU-KO2/24V/SH

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon

2 kanałowy
zasięg od 200 do 1000 m
kod zmienny
częstotliwość 433,92 MHz

Przeznaczenie: dla sterowania wszystkich urządzeń gdzie dostępne jest zasilanie 24V prądu stałego lub zmiennego.

Sterowanie szeroką gamą urządzeń np.: bramy wjazdowe i garażowe, szlabany, zamki elektromagnetyczne, rolety i żaluzje, oświetlenie, pompy, klimatyzacja i inne.

W odbiorniku zastosowano superheterodynowy moduł odbiorczy, który wykazuje się dużą odpornością na zakłócenia elektromagnetyczne oraz dużą czułością odbioru fali radiowej. Gwarantuje to niezawodną i efektywna pracę systemów radiowych nawet w bardzo niekorzystnych warunkach (zakłócenia, liczne przeszkody). Pozwala również przesyłać sygnały radiowe na znaczne odległości lub też korzystać z systemów radiowych w środowisku dużych zakłóceń elektromagnetycznych lub znacznych przeszkód (grube ściany, instalacje podziemne itp). Inną wyraźnie odczuwalną zaletą modułu superheterodynowego jest osiąganie dużo lepszych zasięgów pracy (minimum x2). W zależności od wyboru nadajnika wynoszą one od 200 do 1000 m. Ponadto takie odbiorniki nie zakłócają się wzajemnie, dlatego mogą pracować w bezpośrednim sąsiedztwie.

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Odbiornik RSU-KO2/24V/SH

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jaka jest suma 4 i 6?
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami