Centrala pożarowa Konwencjonalna z interfejsem użytkownika - 4 Strefy 1X-F4-18

Cena netto: od 891.00 PLN
Cena brutto: od 1095.93 PLN

1X-F4 jest konwencjonalną centralą pożarową. Jest ona dostarczana z wbudowaną obsługą lokalnego języka, obsługuje 4 strefy przy maksymalnej ilości 32 urządzeń na strefę oraz do 4 nadzorowanych wyjść przekaźnikowych dedykowanych do obsługi sygnalizatorów i urządzeń powiadamiania o pożarze. Dodatkowo dostępne są 2 standardowe wyjścia przekaźnikowe, dedykowane do obsługi stanów uszkodzenia i alarmu oraz 2 wejścia konfigurowalne dla potrzeb zarządzania i monitorowania.

Centrale pożarowe serii 1X oferują najnowocześniejszą architekturę w konfiguracjach, które dostarczają prostych rozwiązań dla małych i średnich konwencjonalnych systemów. Charakteryzują się one atrakcyjnym i współczesnym wzornictwem pasującym do każdego wystroju. Łagodnie wyprofilowane drzwi frontowe nadają im niepowtarzalny styl. Elementy sterujące osadzone zostały w eleganckiej czarnej płycie z poliwęglanu typu lexan.

Dzięki współpracy z wieloma seriami konwencjonalnych czujek i akcesoriów, ten łatwo konfigurowalny system oferuje wszechstronność przynoszącą korzyści zarówno właścicielom budynków, jak i firmom instalującym i konserwującym systemy pożarowe.

CHARAKTERYSTYKA:

  • Nowoczesny i elegancki wygląd
  • Łatwo wyjmowalne moduły dla prostej i szybkiej instalacji
  • Tryby domyślnych ustawień regionalnych
  • Różne sposoby terminacji linii
  • Nadzorowane wyjścia alarmowe oraz ochrony pożarowej
  • Zgodne z normą EN54 bezpotencjałowe przekaźniki sygnalizacji pożaru i uszkodzeń
  • Obsługa urządzeń - przełączanie dzień/noc, zdalny reset
  • Dodatkowe wyjście zasilania 24VDC z funkcją resetu
  • Obsługa funkcji specjalnych,, takich jak: - poziomy dostępu użytkownika zgodne z EN54 - pełna diagnostyka z poziomu panelu czołowego - test jednoosobowy - nadzór sygnalizatorów i urządzeń powiadamiania o pożarze - funkcja CleanMe™ (sygnalizacja potrzeby wymiany komory optycznej)
  • Karty standardowych i nadzorowanych, dodatkowych wyjść przekaźnikowych

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Centrala pożarowa Konwencjonalna z interfejsem użytkownika - 4 Strefy 1X-F4-18

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy dodać 2 i 1.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami