Bezprzewodowa minaturowa czujka magnetyczna (wpuszczana) RF310I4

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon

Miniaturowa czujka magnetyczna stanowi niewielkie, bezprzewodowe urządzenie, które znajduje zastosowanie w tych aplikacjach, gdzie czujka musi być zamontowana bezpośrednio na ramie okna lub drzwi.

Czujnik jest zasilany z 3.0 voltowej baterii litowej o dużej pojemności. Czas życia baterii wynosi nawet do 10 lat dla większości zastosowań, niemniej zainstalowanie czujki w miejscu o dużym natężeniu ruchu może ten czas skrócić.

RF310I4 jest jedną z najmniejszych czujek wpuszczanych dostępnych na rynku. Jej wymiary są porównywalne do wielkości palca wskazującego, a sam czujnik magnetyczny jest nawet mniejszy. Tak kompaktowe wymiary powodują, że jej instalacja jest niezwykle wygodna i prosta. Wystarczy bowiem wcisnąć czujkę w uprzednio przygotowany otwór w ramie drzwi lub okna. Czujka posiada metalową klamrę, która gwarantuje trwałe i mocne mocowanie.

Czujka komunikuje się z dowolną centralą pracującą w technologii ”Learn mode”, która eliminuje konieczność programowania czujki i sprawia, że jej instalacja i podłączanie do systemu są bardzo proste. Każda czujka podczas transmisji przesyła do centrali unikalny ID, za pomocą którego jest przez system rozpoznawana. Ponadto czujka przesyła do centrali informacje na temat swojego stanu (ewentualnej awarii) oraz poziomu energii baterii.

Specyfikacja:

  • Praca w paśmie 433MHz
  • Żywotność baterii ok. 10 lat
  • Zasilanie - 3V bateria litowa
  • Temperatura pracy -10 st.C - 50 st.C
  • Zasięg do 150m w przestrzeni otwartej, typowo ok. 30m

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Bezprzewodowa minaturowa czujka magnetyczna (wpuszczana) RF310I4

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy dodać 4 i 7.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami