Manipulator LCD ATS1110A

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon

ATS1110A jest częścią rodziny zdalnych stacji uzbrajania (RAS). Rodzina ta obejmuje serię manipulatorów i czytników kart, które mogą być użytkowane w różnych warunkach środowiskowych, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Manipulator ATS1110A może być używany do konfigurowania i zarządzania systemem oraz otwierania drzwi i uzbrajania/rozbrajania obszarów. Dzięki wskaźnikom zarówno wizualnym jak i dźwiękowym ATS1110A umożliwia użytkownikowi w prosty sposób uzyskanie pełnej informacji  o stanie systemu zabezpieczeń.

ATS1110A jest manipulatorem współpracującym z centralami linii Advisor Advanced. Umieszczony jest w ergonomicznej obudowie o nowoczesnym wzornictwie i posiada przejrzysty wyświetlcz LCD o rozmiarze 2x16 znaków, na którym odczytać można
funkcje związane z programowaniem, alarmami i funkcjami kontroli dostępu. Kąt widoczności wyświetlacza LCD oraz poziom głośności wbudowanego brzęczyka można ustawiać z klawiatury urządzenia.  Cztery klawisze nawigacyjne pozwalają użytkownikowi w łatwy sposób poruszać się pomiędzy funkcjami i opcjami programowania, a 6 dodatkowych klawiszy funkcyjnych uzupełnia przyjazny interfejs użytkownika.

Specyfikacja:

  • Wyświetlacz LCD o rozmiarze 2x16 znaków
  • Regulowany przez użytkownika brzęczyk
  • Regulowany przez użytkownika kontrast wyświetlacza LCD
  • Wskazywanie stanu 16 obszarów
  • Wskaźnik odblokowania drzwi

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Manipulator LCD ATS1110A

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jaka jest suma 9 i 6?
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami