Manipulator LCD ATS1115A

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon

ATS1115A jest przedstawicielem rodziny stacji zazbrajania (ZAZ) systemu Advisor Advanced. Rodzina ta obejmuje serię manipulatorów i czytników kart, które mogą być wykorzystywane w różnych warunkach środowiskowych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Manipulator ATS1115A może być używany do konfigurowania i zarządzania systemem, jak również do otwierania drzwi i zazbrajania/rozbrajania obszarów. Dzięki wizualnym oraz akustycznym wskaźnikom ATS1115A umożliwia użytkownikowi w prosty sposób uzyskanie pełnej informacji o stanie systemu.

ATS1115A posiada ergonomiczną obudowę o nowoczesnym wzornictwie oraz przejrzysty wyświetlacz LCD o rozmiarze 2x16 znaków, umożliwiający wyświetlanie zdarzeń alarmowych i kontroli dostępu oraz informacji związanych z programowaniem. Manipulator umożliwia dodatkowo konfigurację poziomu głośności wbudowanego brzęczyka oraz dostosowanie parametrów wyświetlania. Cztery klawisze nawigacyjne pozwalają użytkownikowi łatwe poruszanie się po menu urządzenia, zaś 6 dodatkowych klawiszy funkcyjnych uzupełnia przyjazny interfejs użytkownika.

ATS1115A może być instalowany w odległości do 1.5km od centrali typu Advisor Advanced. Dzięki podświetlanemu wyświetlaczowi i klawiaturze urządzenie można łatwo obsługiwać, zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy, nawet w miejscach gdzie występują trudne warunki oświetleniowe. Stopień jasności podświetlenia jest funkcją programowaną. W trybie normalnej pracy (nie alarmowej) na wyświetlaczu może być pokazywany w trybie przewijania dowolny, zaprogramowany tekst. ATS1110A posiada jedno wyjście typu OC, którym można wykorzystać do sterowania drzwiami oraz jedno wejście przycisku wyjścia.

Specyfikacja:

  • Wyświetlacz LCD o rozmiarze 2x16 znaków
  • Możliwość regulacji przez użytkownika poziomu głośności brzęczyka
  • Możliwość regulacji przez użytkownika kontrastu wyświetlacza LCD
  • Wskazywanie stanu 16 obszarów
  • Wbudowany czytnik kart zbliżeniowych

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Manipulator LCD ATS1115A

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jaka jest suma 6 i 3?
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami