Moduł adresowalny 1we- płytka w obudowie IU2050C

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon

IU2050C jest adresowalnym modułem pętlowym serii 2000, posiadającym 1 wejście z możliwością wyboru sposobu nadzoru przy pomocy styków NO lub NC. Moduł jest zasilany z pętli i dostarczany w obudowie do montażu powierzchniowego. Możliwość adresowania modułu IU2050C pozwala na lokalizację aktywacji styku modułu.

IU2050C może być stosowany w przypadku instalacji wymagających szybkiej reakcji, takich jak konwencjonalne ręczne ostrzegacze pożarowe (ROP) oraz wszędzie tam, gdzie zmiana stanu musi być raportowana w czasie do 3 sekund. Alternatywnie moduł może być stosowany w aplikacjach, w których wymagane jest adresowanie i zarządzanie przy pomocy centrali sygnalizacji pożaru.

Seria 2000 modułów wejścia/wyjścia, zasilanych z pętli, została zaprojektowana pod kątem wykorzystania w nieograniczonej ilość aplikacji, gdzie niezbędne jest monitorowanie wejść i wykorzystanie wyjść przekaźnikowych. Moduły te, w połączeniu z cechami central sygnalizacji pożaru serii FP1200/FP2000, dają użytkownikowi ogromną elastyczność we wszystkich zastosowaniach.

CHARAKTERYSTYKA:

  • Zasilany z pętli
  • Programowalny stan wejścia
  • Łatwe adresowanie
  • Zgodność z EN54
  • Atest CPD

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Moduł adresowalny 1we- płytka w obudowie IU2050C

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy obliczyć 2 plus 9.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami