Manipulator LCD 2*16 znaków/16 LED obszarów z wbudowanym czytnikiem kart serii ATS ; ATS1115

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon

ATS1115 jest nowoczesnym manipulatorem zaopatrzonym w wyświetlacz LCD o wielkości dwóch linii po 16 znaków każda umożliwiającym pełną obsługę systemu alarmowego i kontroli dostępu. Kąt widzenia wyświetlacza może być regulowany za pomocą przycisków na klawiaturze, podobnie jak poziom głośności wbudowanego buzzera.

Cztery przyciski nawigacyjne (zaopatrzone w stosowne strzałki) pomagają w wygodnym poruszaniu się pomiędzy wszystkimi oferowanymi funkcjami, a sześć dodatkowych przycisków funkcjonalnych dopełnia całości. Manipulator jest zaopatrzony w diody systemowe sygnalizujące na bieżąco zarówno stan samej centralki jak i stany poszczególnych obszarów. Status obszarów może być sygnalizowany za pomocą przyporządkowanych im diod LED umieszczonych w przedniej części obudowy manipulatora.
Manipulator ATS1115 może być zamontowany nawet w odległości 1,5 kilometra od centralki, a podświetlana klawiatura i wyświetlacz sprawiają, że może on być używany zarówno w dzień jak i w nocy. W czasie, kiedy nie zanotowano alarmu na wyświetlaczu może byś wyświetlany dowolnie zaprogramowany tekst, a diody sygnalizacyjne pozostają wyłączone. Podczas alarmu w danym obszarze dioda LED przyporządkowana do tego obszaru zaczyna mrugać.

Informacja o produkcie

Manipulator LCD zintegrowany z czytnikiem kart zbliżeniowych
Wbudowany czytnik w pełni zgodny z czytnikami ATS1190/1192
Obsługa tych samych kart co czytniki ATS1190/1192
Możliwość stosowania do weryfikacji typu karta/PIN (dla ATS1250/1260)
Wyświetlacz LCD 2*16 znaków
Do 16 urządzeń typu ZAZ dla jednej centrali
Pełna obsługa systemu alarmowego i kontroli dostępu
8 diód wskazujących stan obszarów oraz 3 diody systemowe
Posiada jedno wejście przycisku RTE oraz 1 wyjście typu OC
Pobór prądu : od 35 (spocz.) do 165mA
wymiary : 95*168*25.4mm

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Manipulator LCD 2*16 znaków/16 LED obszarów z wbudowanym czytnikiem kart serii ATS ; ATS1115

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy obliczyć 9 plus 3.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami