Manipulator LED (3 diody) w obudowie metalowej z czytnikiem kart magnet. ACT600 (bez LCD) ATS1156

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon

Manipulator z obudowanym czytnikiem jest montowany obok drzwi, które mają być za jego pomocą sterowane. Aby przejść przez drzwi użytkownik musi przeciągnąć kartę magnetyczną przez szczelinę wbudowanego czytnika. Czytnik jest podłączony do centrali, która powoduje otwarcie drzwi.
Elektronika manipulatora została umieszczona w aluminiowej obudowie, która zabezpiecza ją przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych i wandali. Przyciski zostały wykonane z stali, co dodatkowo podnosi ich odporność i wytrzymałość. Manipulator jest doskonały do zastosowania we wszystkich warunkach pracy, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Wbudowana grzałka zabezpiecza manipulator przed zamarzaniem, kiedy temperatura na zewnątrz spadnie poniżej zera. Dla podniesienia poziomu bezpieczeństwa obudowa została zaopatrzona w styk sabotażowy, każda próba otwarcia obudowy kończy się włączeniem alarmu.
System ATS umożliwia stosowanie numerów PIN o długości nawet do dziewięciu znaków. Manipulator z czytnikiem może być wykorzystywany do:
- otwierania drzwi w ustalonym czasie za pomocą kart magnetycznych, lub wpisywanych numerów PIN
- zazbrajania i rozbrajania systemu alarmowego
Zawiera on wbudowaną diodę LED, która przekazuje użytkownikowi aktualny stan systemu.

Informacja o produkcie

manipulator LED w metalowej obudowie z czytnikiem kart magnetycznych
do 16 urządzeń typu ZAZ dla jednej centrali
do sterowania systemem alarmowym lub kontrolą dostępu
3 diody systemowe LED
klawisze numeryczne
wbudowany czytnik kart magnetycznych (do kart typu ACT600)
posiada jedno wejście przycisku RTE oraz 1 wyjście typu OC
wymiary 96 x 96 x 38 mm
możliwość pracy na zewnątrz i w trudnych warunkach

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Manipulator LED (3 diody) w obudowie metalowej z czytnikiem kart magnet. ACT600 (bez LCD) ATS1156

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy obliczyć 4 plus 6.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami