Bramki uchylne Charon

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon

Bramki uchylne Charon Kaba przeznaczone są do kontroli ruchu pieszych. Stosowane są głównie przy wejściach kontrolowanych w budynkach biurowych czy targach jako wejścia dodatkowe. Rząd tripodów lub bramek obrotowych, ze względu na swoją konstrukcję, nie daje możliwości wjazdu wózkiem inwalidzkim osobie niepełnosprawnej i nie pozwala na wwiezienie potrzebnych materiałów wózkiem ręcznym do strefy strzeżonej. W takim przypadku uchylne ramię bramki uchylnej Charon rozwiązuje z powodzeniem ten problem.

Bramki uchylne są przystosowane do współpracy z różnymi systemami np. biletowym, rejestracji czasu pracy, kontroli dostępu.

Bramki uchylne mogą być wykonane w technice rurowej lub całkowicie przeszklone - w zależności od wymagań projektanta. W pierwszej wersji idealnie komponują się w obiektach o bardzo dużym ruchu takim jak obiekty sportowe, targi. W drugim - w ekskluzywnych wejściach np. do biurowców.

Bramki uchylne wykonywane są w wersji dwukierunkowej, z serwonapędem. Mogą być również wykonane w kompletach składających się z dwóch urządzeń pracujących synchronicznie jako bramki dwuskrzydłowe. Całość może być dodatkowo sterowana niezależnym panelem kontrolnym umieszczonym w recepcji budynku.

Charon-HSD-E01Charon-HSD-E01

Charon-HSD-E03Charon-HSD-E03

opcja Charon HSD-E03opcja Charon HSD-E03

opcja Charon HSD-E03opcja Charon HSD-E03

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Bramki uchylne Charon

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy obliczyć 3 plus 8.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami