Adresowalne moduły wejścia serii Signature SIGA-CTxI

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon

Jednowejściowy moduł monitorujący SIGA-CT1I oraz dwuwejściowy SIGA-CT2I stanowią część serii Signature systemu sygnalizacji pożaru EST firmy GE Security. Służą do podłączenia jednej lub dwóch linii otwartych tzn. urządzeń inicjujący o stykach normalnie otwartych. Moduły te mogą być zastosowane w różnych układach: alarmowym, alarmowym z opóźnieniem i monitorowania. Faktyczne zastosowanie modułów SIGA-CT1I/CT2I określane jest za pomocą kodu personalizacji, nadawanego przez instalatora podczas instalacji systemu i ładowywanego z karty pętlowej podczas konfiguracji systemu. Moduł wejściowy zbiera analogowe informacje, pochodzące od urządzeń podłaczonych do linii wejściowych i przetwarza je na sygnały cyfrowe. Wewnetrzny mikroprocesor modułu analizuje zebrane dane i decyduje, czy wszcząć alarm.

Właściwości

 • Programowane funkcje; alarmu, alarmu ze zwłoką, nadzoru i monitorowania. Instalator wybiera jeden z czterech „kodów personalizujących”, który moduł ładuje z karty pętlowej centrali.
 • Automatyczne mapowanie urządzeń na pętli Moduły Signature przesyłają do centrali informację o swoim umiejscowieniu względem innych urządzeń Signature znajdujących się na pętli.
 • Adresowanie elektroniczne
  Urządzenia Signature pobierają adresy z centrali, komputera nadrzędnego lub programatora serwisowego SIGA-PRO. Nie ma pracochłonnego ustawiania przełączników lub pokręteł w każdym urządzeniu. 
 • Urządzenie inteligentne z mikroprocesorem
  Wyposażony we własny mikroprocesor, oprogramowanie i pamięć nieulotną, moduł analizuje i podejmuje decyzje, co minimalizuje obciążenie komunikacyjne pętli, zapewnia krótki czas reakcji oraz mniejszą wrażliwość na zakłócenia. Urządzenia Signature pracują poprawnie nawet na zwykłym przewodzie nieskręcanym, nieekranowanym. 
 • Precyzyjna lokalizacja doziemień
  Zwarcia doziemne są wykrywane z dokładnością do urządzenia.

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Adresowalne moduły wejścia serii Signature SIGA-CTxI

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jaka jest suma 7 i 9?
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami