Adresowalny moduł sterujący serii Signature SIGA-CR

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon

Jednowyjściowy, przekaźnikowy moduł sterujący SIGA-CR stanowi część serii Signature systemu sygnalizacji pożaru EST firmy GE Security. Jest to inteligentne, analogowe urządzenie adresowalne, stosowane do sterowania takimi urządzeniami jak trzymacze drzwiowe, wentylatory, klapy dymowe, klapy pożarowe itp. Sterowany za pomocą komendy z karty pętlowej powodującej przełączenie styków modułu (normalnie zwarty i normalnie otwarty). Kontrola stanu modułu (ZAŁ. WYŁ.) jest realizowana przez wewnętrzny mikroprocesor.

Właściwości

 • Przekaźnik bistabilny beznapięciowy 2A przy 24Vdc lub 0.5A przy 230VAC
 • Automatyczne mapowanie urządzeń na pętli 
  Moduły Signature przesyłają do centrali informację o swoim umiejscowieniu względem innych urządzeń Signature znajdujących się na pętli. 
 • Adresowanie elektroniczne 
  Urządzenia Signature pobierają adresy z centrali, komputera nadrzędnego lub programatora serwisowego SIGA-PRO. Nie ma pracochłonnego ustawiania przełączników lub pokręteł w każdym urządzeniu. 
 • Urządzenie inteligentne z mikroprocesorem 
  Wyposażony we własny mikroprocesor, oprogramowanie i pamięć nieulotną, moduł analizuje i podejmuje decyzje, co minimalizuje obciążenie komunikacyjne pętli, zapewnia krótki czas reakcji oraz mniejszą wrażliwość na zakłócenia. Urządzenia Signature pracują poprawnie nawet na zwykłym przewodzie nieskręcanym, nieekranowanym. 
 • Precyzyjna lokalizacja doziemień 
  Zwarcia doziemne są wykrywane z dokładnością do urządzenia.

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Adresowalny moduł sterujący serii Signature SIGA-CR

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jaka jest suma 6 i 1?
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami