Adresowalny moduł wejścia-wyjścia serii Signature SIGA-IO

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon

Jednowejściowy moduł monitorujący SIGA-CT1I oraz dwuwejściowy SIGA-CT2I stanowią część serii Signature systemu sygnalizacji pożaru EST firmy GE Security. Służą do podłączenia jednego urządzenia zewnętrznego. Moduły te mogą być zastosowane w 10 różnych układach, w zależności od załadowanego kodu personalizującego.

Zależnie od kodu, moduł SIGA-IO pracuje jako:

 • Sterujący z potwierdzeniem zadziałania (dwa kody).
 • Wykrywczy z sygnalizacją (osiem kodów)

Kod personalizujący jest nadawany przez instalatora i ładowywany z karty pętlowej podczas konfiguracji systemu. W zależności od załadowanegop kodu, moduł wysterowuje wyjście na polecenie centrali, badając, czy urządzenie wysterowane zmieniło stan albo wykrywa zmianę stanu urządzenia, co sygnalizuje wysterowując wyjście. Wewnętrzny mikroprocesor modułu analizuje dane i decyduje, czy powiadomić centralę.

Właściwości

 • 10 programowanych funkcji, z czego 2 główne:
  -sterowanie z potwierdzeniem zadziałania 
  -monitorowanie z sygnalizacją
 • Programowana stała czasowa od 5 do 120 sekund
 • Automatyczne mapowanie urządzeń na pętli
  Moduły Signature przesyłają do centrali informację o swoim umiejscowieniu względem innych urządzeń Signature znajdujących się na pętli.
 • Adresowanie elektroniczne 
  Urządzenia Signature pobierają adresy z centrali, komputera nadrzędnego lub programatora serwisowego SIGA-PRO. Nie ma pracochłonnego ustawiania przełączników lub pokręteł w każdym urządzeniu.
 • Urządzenie inteligentne z mikroprocesorem 
  Wyposażony we własny mikroprocesor, oprogramowanie i pamięć nieulotną, moduł analizuje i podejmuje decyzje, co minimalizuje obciążenie komunikacyjne pętli, zapewnia krótki czas reakcji oraz mniejszą wrażliwość na zakłócenia. Urządzenia Signature pracują poprawnie nawet na zwykłym przewodzie nieskręcanym, nieekranowanym.
 • Precyzyjna lokalizacja doziemień 
  Zwarcia doziemne są wykrywane z dokładnością do urządzenia.

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Adresowalny moduł wejścia-wyjścia serii Signature SIGA-IO

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jaka jest suma 6 i 5?
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami