AXIS D2110-VE

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

Radar bezpieczeństwa AXIS D2110-VE  to nowy produkt w ofercie firmy Axis Communications, który zastąpił dotychczas dostępny  radar IP D2050-VE. 

Jest to Inteligentne urządzenie sieciowe wykorzystujące zaawansowaną technologię radarową, która zapewnia ochronę obszaru 180 ° 24/7 przy niskim wskaźniku fałszywych alarmów w zróżnicowanych warunkach pogodowych.

Dzięki wbudowanym funkcjom analitycznym idealnie sprawdza się w różnych instalacjach zewnętrznych, takich jak monitorowanie rozległych obszarów przemysłowych, parkingów czy portów

 

 

 

W stosunku do poprzedniej wersji radaru parametry nowego modelu zostały poprawione oraz został wprowadzony szereg nowych funkcji.

Dzięki pokryciu w poziomie 180 ° AXIS D2110-VE zapewnia ochronę na dużym obszarze. Może wykrywać ludzi z odległości do 60 metrów i pojazdy do 85 metrów.

inteligentna funkcja współistnienia umożliwia wykorzystanie wielu radarów blisko siebie. Jeżeli zamontujemy dwa radary jeden pod drugim otrzymamy pełny zasięg 360 °, umożliwiając wykrywanie pojazdów na obszarze ponad 22 000 m2.

Nową funkcją jest możliwość wskazywania prędkości poruszania się obiektu do 55 km/h co może przydać się do ustalenia czy dany pojazd przekracza ograniczenie prędkości na monitorowanym przez nas terenie.

Posiadane przez radar D2110-VE funkcje analityczne pozwalają dokładnie wykrywać, klasyfikować i śledzić ludzi oraz pojazdy z niskim współczynnikiem fałszywych alarmów.

Podpisane oprogramowanie sprzętowe zapewnia, że na urządzeniu jest instalowane tylko autoryzowane oprogramowanie. Wykrywanie wstrząsów i otwarcia obudowy, informuje nas o jakichkolwiek próbach ingerencji w urządzenie.

Radar jest wyposażony w dodatkowe wyjście POE do zasilenia innego urządzenia np. kamery do weryfikacji wizualnej lub głośnika IP do wygłaszania komunikatów głosowych w celu odstraszenia intruza.

D2110-VE można również w prosty sposób integrować z oprogramowaniami do zarządzania materiałem wideo innych producentów.

 

 

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: AXIS D2110-VE

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy obliczyć 4 plus 6.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami