AXIS D2210-VE

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

D2210-VE to najnowszy radar firmy Axis Communications o wysokiej częstotliwości, który może dokładnie wykrywać, klasyfikować i śledzić obiekty w różnych warunkach pogodowych i oświetleniowych przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 

 

Zapewnia obszar detekcji 95° i może wykrywać, klasyfikować i śledzić ludzi w odległości do 60 m (200 stóp) oraz pojazdy w odległości do 90 m (295 stóp). Po włączeniu profilu dozorowania dróg zasięg detekcji pojazdów wzrasta do 150 m (492 stóp). Radar podaje także dokładną pozycję wykrytych obiektów. Radar AXIS D2210-VE można stosować samodzielnie do dozorowania niewizualnego, chroniąc jednocześnie prywatność. Można go także stosowań do sterowania kamerą PTZ w celu weryfikacji wizualnej. Ponadto dzięki funkcji inteligentnego współistnienia można połączyć w pobliżu do ośmiu radarów AXIS D2210-VE. Można także rozszerzyć instalację o maksymalnie sześć radarów AXIS D2110-VE i dostosować strefę detekcji w zależności od potrzeb.

Zintegrowany dynamiczna taśma LED może służyć do odstraszania, ostrzegania lub powiadamiania, ale może też zostać wyłączona w celu bardziej dyskretnego dozorowania. Ponadto korzystając z technologii edge-to-edge, można łatwo podłączyć dodatkowe urządzenia i stosować AXIS D2210-VE do wyzwalania zdarzeń lub działań. Na przykład stałą kamerę kopułkową wyzwalającą zapis za każdym razem, gdy w obszarze detekcji pojawi się obiekt. Lub głośnik tubowy do zdalnego zwracania się do ludzi lub odtwarzania nagranych wiadomości w celu powstrzymania niepożądanych działań.

Po włączeniu profilu dozorowania dróg to wysoce skuteczne urządzenie może wykrywać pojazdy poruszające się z prędkością do 200 km/h (125 mph). Dzięki wielokrotnemu przekraczaniu linii zwiększa dokładność w dziedzinie detekcji i zliczania błędnych kierunków.

Dodatkowo można bezpłatnie pobrać AXIS Speed ​​Monitor i efektywnie gromadzić dane o monitorowanej drodze oraz, na żądanie, wizualizować dane dotyczące prędkości i licznika w podglądzie na żywo z kamery poprzez płynne połączenie. Dane te mogą zostać przesłane do brokera MQTT. Ponadto do cyfrowego znaku prędkości można podłączyć kamerę AXIS D2210-VE, aby wyświetlać prędkość przejeżdżających pojazdów.

 

 

 

 

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: AXIS D2210-VE

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jaka jest suma 4 i 9?
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami