AXIS V5938 PTZ Network Camera

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

AXIS V5938 to nowa kamera w ofercie firmy Axis Communications idealnie nadająca się do auli, sal lekcyjnych, halowych wydarzeń sportowych i obiektów sakralnych. Oferuje doskonałą jakość wideo i studyjną jakość dźwięku do profesjonalnych transmisji i transmisji na żywo w rozdzielczości 4K.

 

Model ten zapewnia doskonałą jakość obrazu rozdzielczości 4K przy 30 kl./s i 20-krotnym zoomie optycznym dla wszystkich szczegółów. Możemy wybrać spośród dwóch trybów -  sceniczny i sportowy co zapewnia operatorowi lepszą kontrolę PTZ w różnych scenariuszach. Kamera została wyposażony w profesjonalne wejścia XLR z zasilaniem fantomowym 48 V, może być używana z mikrofonami studyjnymi i wejściem/wyjściem 3,5 mm. Wydajny procesor umożliwia przeprowadzanie analiz bezpośrednio w kamerze.

Ta wszechstronna kamera została wyposażona w wyjścia HDMI i 3G-SDI, co umożliwia podłączenie do większości profesjonalnych przełączników wideo. Posiada system sterowania oparty na VISCA RS-232,  dzięki czemu kamerę można łatwo zintegrować z istniejącymi instalacjami AV. Dzięki VISCA over IP umożliwia zdalne sterowanie wieloma kamerami za pośrednictwem połączenia LAN.

Do modelu V5938 jest  dołączona 3-miesięczna licencja próbna Camstreamer umożliwiajaca strumieniowanie na żywo do platform strumieniowych, takich jak YouTube i Facebook Live, bezpośrednio z kamery przez sieć IP.

AXIS V5938  jest wyposażona w technologię Axis Zipstream z kodowaniem H.264 i H.265 w celu zachowywania wszystkich istotnych szczegółów przy jednoczesnym zmniejszeniu zapotrzebowania na przepustowość i zasoby pamięci masowej. Wykorzystano również zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, które zapobiegają nieautoryzowanemu dostępowi do kamery i chronią cały system.

 

 

 

 

 

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: AXIS V5938 PTZ Network Camera

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jaka jest suma 6 i 8?
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami