AXIS C8310 Volume Controller

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

Idealnie nadaje się do środowisk o zmiennym zapełnienia lub poziomie hałasu, takich jak sklepy detaliczne, magazyny i kawiarnie.

Dodatkowa informacja zwrotna potwierdza naciśnięcie przycisku, a podświetlane przyciski wskazują wybrane źródło dźwięku i aktywny stan wyciszenia.

 

Zmiany wprowadzone za pomocą regulatora głośności AXIS C8310 wpływają wyłącznie na wybrane źródło dźwięku w danej strefie, a nie na komunikaty na żywo lub zaplanowane, przywoływanie lub publiczne wiadomości. W rezultacie możesz zwiększyć elastyczność systemu audio bez wpływu na komunikaty głosowe. Ponadto oprogramowanie z serii AXIS Audio Manager umożliwi konfigurowanie zarówno źródeł dźwięku, jak i maksymalnej głośności, więc stopień elastyczności można ustawić w centrali lub lokalnym menedżerze audio. Ponadto stan urządzenia można zawsze sprawdzić zdalnie i dostosować w oprogramowaniu.

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: AXIS C8310 Volume Controller

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy dodać 4 i 8.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami