AXIS D4100-E Network Strobe Siren

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

   AXIS D4100-E Network Strobe SIren to w pełni sieciowe urządzenie, które dzięki oświetleniu stroboskopowemu i syrenie alarmowej ostrzega i powiadamia pomagając rozwiązać wiele problemów w danym obiekcie np. zapobiec włamaniom na swój teren lub kontrolować dostęp do parkingu za pomocą szlabanu. W sytuacji zagrożenia mamy możliwość zasygnalizowania, czy dany obszar jest bezpieczny, czy nie.

   Oferuje ono wiele możliwości integracji przez VAPIX, MQTT lub SIP. Na przykład można je podłączyć do kamery z funkcją ochrony obwodowej lub rozpoznawania tablic rejestracyjnych (LPR). Możliwe jest również podłączenie go do głóśnika sieciowego AXIS, co pozwala zwiększyć skuteczność odstraszania. Dzięki MQTT urządzenie można też połączyć z systemami Internetu rzeczy (IoT) innych firm.

   Możemy dostosować urządzenie AXIS D4100-E do swojego otoczenia, wybierając spośród różnych wzorów światła białego i RGBA oraz wstępnie skonfigurowanych dźwięków. Mamy również możliwość  skonfigurowania profili o różnych poziomach priorytetu. Jeśli zostanie uruchomiony profil o wyższym priorytecie, zastąpi on aktualny profil. Urządzenie spełniające normy IP66, NEMA-4X i IK10 jest wyposażone w opcjonalną osłonę przeciwsłoneczną do użytku na zewnątrz w ciągu dnia.

   Urządzenie AXIS D4100-E jest ekonomiczne w instalacji, konfiguracji i konserwacji. Stanowi ono połączenie światła stroboskopowego i syreny, dzięki czemu musimy poświecić mniej czas na konfigurację oraz  potrzebujemy mniej kabli i innych akcesoriów montażowych. Dzięki prostemu, internetowemu interfejsowi możemy szybko skonfigurować jedno urządzenie, a następnie skopiować ustawienia i wdrożyć je na innych.

 

 

 

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: AXIS D4100-E Network Strobe Siren

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy obliczyć 3 plus 4.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami