AXIS I8116-E Network Video Intercom

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

   AXIS I8116-E to mały i wydajny sieciowy interkom zewnętrzny oferuje łatwą instalację w ograniczonych przestrzeniach. Ma wbudowane funkcje cyberbezpieczeństwa i obsługuje zaawansowane analizy oparte na głębokim uczeniu.

Nowy interkom I8116-E nie tylko umożliwia identyfikację i kontrolę osób wchodzących na teren, ale także łączy się z całym systemem dozoru podobnie jak kamera, i rejestruje wszystko, co dzieje się za drzwiami. Ten interkom oferuje zaawansowane analizy oparte na głębokim uczeniu się urządzeń. Axis Object Analytics może wykrywać i klasyfikować ludzi i pojazdy w zależności od potrzeb w zakresie dozoru. Dzięki WDR oraz rozdzielczości 5 MP zapewnia wyraźny obraz scen z jasnymi i ciemnymi obszarami.

Dzięki niewielkim rozmiarom (48 mm szerokości) interkom AXIS I8116-E zmieści się wszędzie — na ścianie, framudze drzwi czy słupku okiennym. Ponadto zestaw do montażu w płaszczyźnie umożliwia zamontowanie we wnęce. Oferuje szybką i elastyczną instalację, bez niepotrzebnych kosztów. Za pomocą jednego kabla PoE możesz zwiększyć bezpieczeństwo drzwi, kontrolując zamki i dodając dozór wizyjny. Można również przełączyć porty we/wy na port czytnika w celu ściślejszej integracji z rozwiązaniami kontroli dostępu.

AXIS I8116-E ma wbudowane funkcje cyberbezpieczeństwa, które zapobiegają nieautoryzowanemu dostępowi i chronią cały system. Axis Edge Vault zabezpiecza identyfikator urządzenia Axis i upraszcza uwierzytelnianie produktów w sieci. Ten sieciowy interkom zewnętrzny oferuje bezproblemową integrację z wiodącymi światowymi systemami VMS. Urządzenie obsługuje również protokół SIP (Session Initiation Protocol) umożliwiający integrację z systemem telefonii IP oraz otwarte interfejsy programistyczne pozwalające na integrację oprogramowania, takiego jak m.in. VAPIX czy ONVIF.

 

 

 

 

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: AXIS I8116-E Network Video Intercom

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jaka jest suma 5 i 6?
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami