Dekoder AXIS D1110 4K

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

 

  • Wideo 4K z wyjściem HDMI
  • PoE lub DC
  • Wyjście audio
  • Widok sekwencyjny i wieloekranowy
  • Intuicyjny interfejs Axis

 

Dekoder wideo 4K AXIS D1110 to urządzenie, które można używać do wyświetlania wideo na żywo w widoku sekwencyjnym oraz do 8 strumieni wideo w trybie wieloekranowym. Jest to ekonomiczne rozwiązanie do monitoringu wideo, w którym wideo na żywo może być wyświetlane bez komputera. Może być używany z monitorami obsługującymi HDMI, ponadto może wyświetlać reklamy lub ogólne informacje z dźwiękiem lub bez. Porty wyjściowe audio umożliwiają również podłączanie głośników zewnętrznych. Ten dekoder 4K obsługuje zarówno zasilanie PoE, jak i DC, co zapewnia szybką i łatwą instalację.

 

To elastyczne urządzenie może być używane niezależnie lub może stanowić część kompleksowego systemu firmy Axis. Nie wymaga systemu zarządzania wideo (VMS), ale jeśli potrzebujemy inteligentnego rozwiązania, możesz dodać je do VMS teraz lub później — w zależności od potrzeb. Ponadto intuicyjny interfejs Axis sprawia, że obsługa urządzenia jest łatwa i nie wymaga szkolenia.

 

Urządzenie zawiera zintegrowane mocowanie VESA, dzięki czemu można go łatwo zamontować z tyłu monitora. Axis Edge Vault, sprzętowa platforma cyberbezpieczeństwa, chroni integralność urządzenia i chroni wrażliwe dane przed nieautoryzowanym dostępem. Ponadto oferuje gniazdo blokady zabezpieczającej, kompatybilne z zamkami firmy Kensington, zapobiegające kradzieży.

 

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Dekoder AXIS D1110 4K

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy dodać 7 i 7.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami