Głośnik sieciowy AXIS C1310-E

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

Zapobieganie niepożądanym zachowaniom i odstraszanie podejrzanych osób wykrytych przez kamery jest teraz jeszcze prostsze i efektywniejsze dzięki inteligentnemu głośnikowi AXIS C1310-E Network Horn Speaker.

Jest to nowość w ofercie sieciowych rozwiązań audio firmy Axis Communications. Nowy model jest następcą megafonu C3003-E, który zdobył dużą popularność na rynku security.

Wzmocniony głośnik tubowy AXIS C1310-E doskonale nadaje się do większości zastosowań zewnętrznych w prawie każdym klimacie dzięki zwiększonemu zakresowi temperatur w których może efektywnie pracować - -40°C to 60 °C.

 

Nowy model posiada wbudowany wzmacniacz i przetwornik sygnału (DSP). Wstępnie skonfigurowane cyfrowe przetwarzanie sygnałów umożliwia generowanie wyraźnego, zrozumiałego głosu za każdym razem. Wbudowana pamięć Flash która została zwiększona dwukrotnie w stosunku do poprzednika obsługuje nagrane wiadomości głosowe. AXIS C1310-E ma również wbudowany mikrofon który pozwala na zdalne testowanie stanu – dzięki temu zawsze wiadomo, że działa. Funkcjonalność głośnika zwiększono przez wyposażenie w dwa wejść/wyjść (GPIO)

Głośnik podłącza się bezpośrednio do standardowych sieci IP. Obsługuje zasilanie Power over Ethernet (PoE). Jest to całkowicie samodzielne urządzenie dlatego można umieścić je w dowolnym miejscu. Oparty jest na otwartym standardzie umożliwiającym łatwą integrację z oprogramowaniem do zarządzania materiałem wizyjnym (VMS), systemami telefonii Voice over IP (VoIP) (z wykorzystaniem SIP) oraz analizami firmy Axis i wielu innych producentów.

 

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Głośnik sieciowy AXIS C1310-E

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy dodać 5 i 9.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami