Głowica obracająca/ pochylająca YP 3040

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

 

 Ekonomiczne rozwiązanie

Głowica obracająca/ pochylająca YP3040 to opcjonalne akcesorium do stałopozycyjnych kamer sieciowych frmy AXIS z obsługą fukcji obrotu/pochylenia. Jest idealne w sytuacji, gdy wymagane jest ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające dostosowywanie pola widzenia do kamery.

Głowica obracająca/pochylajaca YP3040 umożliwia korzystanie z funkcji obrotu/pochylenia w przypadku stałopozycyjnych kamer sieciowych firmy AXIS z obsługą funkcji obrotu/pochylenia. Kamera jest przytwierdzona bezpośrednio do głowicy obracająco/pochylającej i może być łatwo obracana w pionie i poziomie przez operatora. 

 

Łatwa instalacja

Głowca obracająca/pochylająca YP3040 może być używana na zewnątrz i wewnątrz budynków. Jest to konstrukcja klasy IP66 i zaleca się stosowanie jej w połączeniu z obudową AXIS &92A20. Zaleca się montowanie tej głowicy obracająco/ pochylajacej wraz z uchwytem ściennym YP3040. Zalecanym zasilaczem jest natomiast AXIS PS24.

Głowica obracająco/pochylajaca jest łatwa w montażu. Jest wstępnie przystosowana do użytku z kamerą AXIS Q1755 oraz obudową AXIS &92A20, a także termowizyjną kamerą sieciową AXIS Q1910-E.

 

Funkcje:

  • funkcja obrotu/pochylenia dla kamer stałopozycyjnych
  • ruch sterowany przez operatora
  • ochrona klasy IP66
  • do montażu na ścianie
  • łatwa instalacja

 

 

 

 

COMPANIONAXIS P33MILESTON

 

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Głowica obracająca/ pochylająca YP 3040

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy dodać 9 i 7.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami