MC-4TX2FX

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: UTC Fire&Security

4-ro portowy, 10/100Base-TX, przemysłowy media konwerter, 2 porty światłowodowe


Charakterystyka
Seria mediakonwerterów przemysłowych firmy UTC Fire & Security została zaprojektowana do pracy w trudnych warunkach klimatycznych i środowiskowych. Są to urządzenia znajdujące zastosowania wszędzie tam, gdzie wymagana jest stabilna praca w warunkach przemysłowych. Mediakonwertery serii MC występują zarówno w wersjach multi-mode jak i single-mode.
Urządzenie MC-4TX2FX zapewnia przekazywanie danych do sieci szkieletowej po medium MM na odległość 2km.
Cechą mediakonwerterów jest wysoka odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i duże przepięcia elektryczne typowe dla środowisk takich, jak fabryki, czy sterownie. Możliwość pracy w zakresie temperatur od -10 do +60°C. w połączeniu z posiadanymi certyfikatami pozwalającymi na pracę w niebezpiecznych miejscach umożliwiają umieszczenie urządzenia w praktycznie dowolnym miejscu. Mediakonwerter umieszczony jest w kompaktowej, aluminiowej obudowie IP-30, która
umożliwia zarówno montaż DIN, jaki i panelowy tak, aby zapewnić najlepsze wykorzystanie miejsca w znormalizowanych
szafach. MC-4TX2FX posiada wbudowany zasilacz z szerokim zakresem napięć (12 do 48V DC) umożliwiających podwójne
równoległe zasilanie zapobiegające awarii, zabezpieczenie przed odwrotnym podłączeniem zasilania oraz wejścia 24V DC i 48V DC, dzięki czemu można go stosować w sytuacjach wymagających redundantnych wejść zasilania lub w rozwiązaniach eliminujących awarię.


Informacja o produkcie

  • Obudowa metalowa typu slim IP30
  • Temperatura pracy -10 - +60°C
  • Zasilanie 12 do 48V DC, redundantne i odporne na polaryzację
  • Odporność na przepięcia EFT-6000VDC w torze zasilania oraz ESD-6000VDC w torze danych
  • Zgodność ze standardami IEEE802.3, IEEE802.3u Fast Ethernet
  • Detekcja Auto-MDI/MDI-X, autonegocjacja dla trybu pół-duplex 10/100Base TX, lub duplex 10/100Base
  • Architektura Store and Forward
  • Zabezpieczenie przed utratą pakietów
  • Filtrowanie po adresach MAC, pamięć 2K
  • Protokół CSMA/CD
  • Wielkość pakietów do 1522bit
  • 4 porty 10/100Base-TX RJ45
  • 2 porty 100Base-FX, zasięg do 2 km


Specyfikacja sprzętowa

  •  4 porty 10/100 Base-TX RJ-45 z auto MDI/MDI-X
  •  2 porty światłowodowe wielomodowe 100Base-FX, SC
  •  Typ światłowodu : SC / Multi-mode
  •  Zasięg : 2Km
  •  Okno pracy : 1300nm
  •  Moc nadawania (dBm) : Maks:-14 / Min: -19.0
  •  Czułość odbiornika (dBm) : -34.5
  •  Maksymalna moc wejściowa (dBm) : -14
  •  Instalacja : stand alone lub naścienna
  •  Wymiary (Sz. x Gł. x Wys.) : 135 x 87 x 32mm
  •  Waga : 442gr
  •  Odporność na EFT : 6KV DC
  •  Odporność na ESD : 6KV DC
  •  Obudowa : metalowa typu slim IP-30
  •  Złącze zasilania : 6-pinowy terminal
  •  Żywotność : MTBF > 100,000Hrs @ 25°C
  •  Zasilanie : 12-48VDC, redundantne nie wrażliwe na polaryzację
  •  Moc : 11.6W/40BTU

Przełączanie

  •  Architektura : Store-and-Forward
  •  Matryca przełączająca : 1.2Gbps nieblokująca się
  •  Przepustowość przełączania : 0.892Mpps@64bytes
  •  Tablica adresów : 2K wpisów
  •  Bufor danych : 1Mbit na chipie
  •  Maksymalna wielkość ramek : 1522bitów
  • Kontrola przepływu : Back pressure dla Half-Duplex, IEEE 802.3x PAUSE Framedla Full-Duplex E

Środowisko

  •  Temperatura pracy : -10°C~+60°C
  •  Wilgotność pracy : 5%~95% (bez kondensacji)
  •  Temperatura przechowywania : -40°C~+85°C
  •  Wilgotność przechowywania : 5%~95% (bez kondensacji)

Standardy

  •  Zgodność ze standardami : IEEE 802.3 10Base-T
  •  Zgodność ze standardami : IEEE 802.3u 100Base-TX / 100Base-FX
  •  Zgodność ze standardami : IEEE 802.3x Flow Control and Back pressure
  •  Odporność : EC60068-2-6 (Vibration)
  •  Odporność : IEC60068-2-27 (Shock)
  •  Odporność : IEC60068-2-32 (Free fall)
  • Kable sieciowe : 10/100Base-TX : 2-parowe UTP Cat. 3, 4, 5 (100m, maks.) lubEIA/TIA-568 100-ohm STP (100m, maks.)
  • Kable sieciowe : 100Base-FX : Multi-mode optic fiber 50/125microm (2km, max.).

 

 

COMPANIONAXIS P33MILESTON

 

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: MC-4TX2FX

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy obliczyć 4 plus 7.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami