MC+4TX1FXSM+15KM

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: UTC Fire&Security

 4-ro portowy 10/100Base-TX przemysłowy media konwerter, jeden port światłowodowy

Seria mediakonwerterów przemysłowych firmy UTC Fire & Security została zaprojektowana do pracy w trudnych warunkach klimatycznych i środowiskowych. Są to urządzenia znajdujące zastosowania wszędzie tam, gdzie wymagana jest stabilna praca w warunkach przemysłowych. Mediakonwertery serii MC występują zarówno w wersjach multi-mode jak i single-mode.
Urządzenie MC-4TX1FXSM-15KM zapewnia przekazywanie danych do sieci szkieletowej po medium MM na odległość 2km.

Cechą mediakonwerterów jest wysoka odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i duże przepięcia elektryczne typowe dla środowisk takich, jak fabryki, czy sterownie. Możliwość pracy w zakresie temperatur od -10 do +60°C.

W połączeniu z posiadanymi certyfikatami pozwalającymi na pracę w niebezpiecznych miejscach umożliwiają umieszczenie urządzenia w praktycznie dowolnym miejscu. Mediakonwerter umieszczony jest w kompaktowej, aluminiowej obudowie IP-30, która umożliwia zarówno montaż DN, jak i panelowy tak, aby zapewnić najlepsze wykorzystanie miejsca w znormalizowanych szafach.   
                                                                    
MC-4TX1FXSM-15KM posiada wbudowany zasilacz z szerokim zakresem napięć (12 do 48V DC) umożliwiających podwójne równoległe zasilania zapobiegające awarii, zabezpieczenie przed odwrotnym podłączeniem zasilania oraz wejścia 24V DC i 48V DC, dzięki czemu można go stosować w sytuacjach wymagających redundantnych wejść zasilania lub w rozwiązaniach eliminujących awarię.                                                       
                      
           
                                                                           
                    

 COMPANIONAXIS P33MILESTON

 

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: MC+4TX1FXSM+15KM

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy obliczyć 7 plus 6.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami