MCE-COAX

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: UTC Fire&Security

 

 Mediakonwerter Coax - Ethernet (technologia VDSL2)

Konwerter MCE-COAX firmy UTC Fire&Security jest wysokowydajnym urządzeniem Ethernet-over-VDSL2 konwertującym sygnały pomiędzy skrętką (UTP) oraz współosiowym kablem coaxial.
MCE-COAX bazuje na dwóch technologiach: Ethernet i VDSL2 (Very high speed Digital Subscriber Line 2).  Ta technologia pozwala na absolutnie największą prędkość przesyłania pakietów za pośrednictwem istniejącej sieci zbudowanej w oparciu o kable typu coaxial, bez potrzeby prowadzenia nowego okablowania.
Wykorzystując dwa konwertery MCE-COAX można połączyć dwie sieci lokalne Fast Ethernet poprzez kabel coaxial. Po stronie skrętki UTP, konwerter MCE-COAX wykorzystuje modularne łącze EIA / TIA 568

 

RJ45 obsługujące kable kategorii 3, 4, 5 lub wyższej i pozwala na przesyłanie danych na odległość do 100 metrów. Po stronie kabla   coaxial, MCE-COAX wykorzystuje łącze BNC obsługujące okablowanie 50ohm pozwalając na przesyłanie danych na odległość do 1.6km. Urządzenie jest  idealne do przesyłania danych Ethernet   poprzez kabel coaxial na większe odległości, niż umożliwia to skrętka.                                                                                            
                                                                                  
Konwerter MCE-COAX umożliwia szybką  wymianę i bezproblemową migrację z istniejących systemów analogowych do systemów w pełni cyfrowych. Na przykład: technologia ta pozwala na absolutnie największą prędkość przesyłania pakietów za pośrednictwem istniejącej sieci zbudowanej w oparciu o kable typu coaxial, bez potrzeby prowadzenia nowego okablowania.
                                                                                  
Wykorzystując dwa konwertery MCE-COAX  można połączyć dwie sieci lokalne Fast Ethernet poprzez kabel coaxial. Urządzenie jest  idealne do przesyłania danych Ethernet poprzez kabel coaxial na większe  odległości, niż umożliwia to skrętka.  
 - System kamer analogowych do kamer IP  

COMPANIONAXIS P33MILESTON

 

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: MCE-COAX

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy dodać 6 i 6.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami