Megafon sieciowy AXIS C3003-E

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

Megafon sieciowy AXIS C3003-E jest głośnikiem zewnętrznym, który umozliwia wyrazny przekaz głosu na dużą odległość  w systemach nadzoru wizyjnego. Dzieki niemu operator, który monitoruje przekaz wideo, może zdalnie zwracać  sie do innych  osób i zapobiegać niepożądanym zachowaniom.

Ponadto w przypadku ręcznego lub automatycznego wyzwolenia w reakcji na alarm głośnik może odtworzyć uprzednio nagrany plik audio.

 

Megafon AXIS C3003-E umozliwia rozgłaszanie komunikatów z dowolnego miejsca z łącznością sieciową. Łatwo integruje się z oprogramowaniem do zarządzania materialem wizyjnym, które obsługuje dwukierunkową komunikację audio, oraz z systemami telefonii Voice over IP (VoIP) korzystającymi z protokołu SIP.

Megafon ma wbudowany wzmacniacz i obsługuje zasilanie przez sieć Ethernet (PoE). Podłącza się  go bezpośrednio do sieci IP jednym sieciowym kablem komunikacyjno-zasilającym.

Ponieważ megafon AXIS C3003-E jest urządzeniem autonomicznym, można go umieścić w dowolnym miejscu, co pozwala na bardziej elastyczne, skalowalne i ekonomiczne projektowanie systemów.

 

 

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Megafon sieciowy AXIS C3003-E

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy dodać 2 i 5.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami