Sieciowe głośniki serii AXIS C12

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

Seria AXIS C12 obejmuje dwa modele głośników: C1210-E oraz C1211-E. Dostępne w dwóch różnych rozmiarach, zapewniają łatwą instalację i integrację.

Głośniki są przystosowane do dyskretnego montażu w suficie. Idealnie nadają się do instalacji wewnętrznych w różnych segmentach, takich jak handel detaliczny i biura, i mogą  być stosowane w chronionych obszarach zewnętrznych, np. pod okapami.

Są to uniwersalne, proste do zintegrowania i kompleksowe rozwiązania, które mogą być używane do emisji ogólnych wiadomości głosowych na żywo lub wstępnie nagranych, zapewniania instrukcji bezpieczeństwa lub aktywnego odstraszania intruzów. Otrzymujemy również możliwość odtwarzania muzyki w tle, co zwiększa skuteczność emisji i podnosi zadowolenie klientów.

Dzięki wbudowanemu AXIS Audio Manager Edge użytkownik możesz zarządzać i kontrolować swój system audio za pomocą dowolnej standardowej przeglądarki internetowej, lokalnie lub zdalnie. Użytkownik dostaje również  możliwość zarządzania strefami i planowanie zawartości. Może nadać priorytet treści, tak aby komunikaty głosowe na żywo zawsze miały pierwszeństwo — dzięki temu krytyczne informacje, takie jak powiadomienia o nagłych wypadkach i przywoływanie, są zawsze dostarczane szybko.

Głośniki zaprojektowano na bazie otwartych standardów które umożliwiają łatwą integrację z innymi systemami, takimi jak oprogramowanie do zarządzania materiałem wizyjnym (VMS), systemami telefonii Voice over IP (VoIP) (z wykorzystaniem SIP) oraz funkcjami analizy firmy Axis oraz partnerów partnerów. Te elastyczne, skalowalne i ekonomiczne rozwiązania są instalowane w standardowej sieci bez konieczności stosowania dodatkowego sprzętu audio lub okablowania. Głośniki mają wbudowany mikrofon umożliwiający zdalne testowanie stanu i dwukierunkową komunikację dźwiękową. Ponadto są wyposażone we wstępnie skonfigurowany procesor sygnału cyfrowego (DSP), który za każdym razem zapewnia czysty głos. Inne inteligentne funkcje to między innymi obsługa We/Wy i LED.  Obsługa interfejsu WE/WY umożliwia różne zastosowania po zintegrowaniu z innymi systemami i urządzeniami, takimi jak czujniki PIR, przyciski, światła stroboskopowe itp

 

 

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Sieciowe głośniki serii AXIS C12

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy dodać 2 i 6.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami