Sieciowy głośnik sufitowy AXIS C2005

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

AXIS C2005 to kompletny system high-quality audio w jednym urządzeniu. Brak konieczności zakupu  wzmacniacza, miksera, procesora sygnału cyfrowego, aplikacji do strumieniowania, mikrofonu ani zasilacza — wszystkie te urządzenia i funkcje są już wbudowane.  Uruchomienie głośnika nie wymaga specjalistycznej wiedzy - jest wstępnie skonfigurowany. AXIS C2005  działa od razu po rozpakowaniu. Posiada wbudowaną funkcja testowania głośnika oraz zainstalowaną aplikację Axis Audio Player. Głośnik AXIS C2005 można podłączyć do istniejącej sieci IP i zasilania za pomocą jednego przewodu Power over Ethernet. 

Maksymalne natężenie dźwięku to 95 dB. Głośnik obsługuje protokół SIP.

AXIS C2005 doskonale wpasowuje się w otoczenie; dzięki mocowaniu ze sprężyną łatwo go zamontować na płaskich powierzchniach. 

Pliki do pobrania

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Sieciowy głośnik sufitowy AXIS C2005

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy obliczyć 8 plus 9.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami