AXIS VIDEO MOTION Detection 2.1

  • Niezawodne wykrywanie w obszarach o niskim natężeniu ruchu

AXIS VMD 2.1 to aplikacja specjalnie przystosowana do wideo detekcji w obszarach o niskim natężeniu ruchu. Działa w instalacjach wewnętrznych i zewnętrznych, takich jak korytarze, parkingi oraz nieuczęszczane obszary sklepu.

  • Łatwa konfiguracja z małą ilością fałszywych alarmów

AXIS VMD 2.1 umożliwia łatwą konfigurację interesującego obszaru w interfejsie użytkownika kamery. Wykrywane będą ruchy obiektów, takich jak osoby i pojazdy, w określonym obszarze. Przykładowo, zmienne warunki oświetlenia lub hałas nie będą powodować występowania fałszywych alarmów. Aplikacja integruje się z wewnętrznym menedżerem zdarzeń, umożliwiając różne powiadomienia systemowe.

Przegląd systemu

AXIS Video Motion Detection 2.1 integruje się z wewnętrznym menedżerem zdarzeń kamery. Aplikacja umożliwia strumieniowanie zdarzeń do oprogramowania do zarządzania materiałem wideo oraz działania kamery, takie jak sterowanie portami we/wy, powiadomienia oraz zapisywanie na pamięci masowej typu Edge.

Konfiguracja programu AXIS Video Motion Detection

Typowy obszar zastosowania

AXIS VMD 2.1 najlepiej sprawdza się w obszarach o niskim natężeniu ruchu, takich jak korytarze biurowe, parkingi oraz nieuczęszczane obszary sklepu. Obszar wykrywania jest definiowany przez wielokąt w interfejsie kamery; jeden obszar zainteresowania oraz jeden obszar wykluczenia.*

Biuro ParkingSklep

Aplikacja wykrywa poruszające się obiekty, takie jak osoby lub pojazdy, na określonym obszarze i umożliwia automatyczne wykonanie zaprogramowanego działania.

* 20-punktowe wielokątyZapisz na newsletter Skontaktuj się z nami