Monitoring w banku, kamery IP, systemy CCTV i oprogramowanie

Podniesienie poziomu bezpieczeństwa pracowników, klientów oraz zasobów w bankowości odgrywa niezwykle priorytetową rolę.  Kluczowe znaczenie bezpieczeństwa przekłada się na poziom satysfakcji klientów oraz zabezpieczenie instytucji bankowej przed stratami oraz poziom profesjonalizmu tejże instytucji.

Możliwość lepszego wykorzystania dostępnego systemu CCTV lub zbudowanie od podstaw przyszłościowego i elastycznego systemu nadzoru, to korzyści z zastosowania sieciowych systemów nadzoru wizyjnego. Dzięki systemom telewizji dozorowej IP standardem stają się takie funkcje jak monitorowanie różnych oddziałów z centralnej lokalizacji lub z pojazdu. Technologia IP pozwala na wykorzystanie zaawansowanych rozwiązań z zakresu analizy obrazu, np. identyfikacji twarzy, identyfikacji tablic rejestracyjnych czy też generowania alarmów typu „przekroczenie linii” czy „pozostawienie bagażu”. Cyfrowy system telewizji dozorowej IP to możliwość dostępu z dowolnego, autoryzowanego komputera do obrazu wideo przekazywanego na żywo, jak i obrazu wcześniej nagranego.

Obrazy z kamer o wysokiej rozdzielczości HDTV z wyjątkową szczegółowością przekazują informacje video. Umożliwia to szybkie rozpoznawanie sytuacji krytycznych i podjęcie odpowiednich działań. Często nagrania video stają się ważnym materiałem dowodowym w przypadku wystąpienia incydentów.
Funkcjonalność systemów CCTV IP sprawia, że stają się one optymalnym rozwiązaniem dla spełnienia wymogów stawianych przez banki w zakresie bezpieczeństwa. Skorzystanie z proponowanych przez naszą firmę rozwiązań cyfrowych systemów monitoringu IP pozwala zbudować nowoczesną, skalowalną i efektywną ekonomicznie  platformę nadzoru video, która będzie w stanie funkcjonować przez wiele lat nawet przy zmieniających się wymogach Klienta.

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami