AXIS M1144-L

Produkt archiwalny
Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

 

Kompaktowa i przystępna cenowo kamera HDTV z wbudowanym czujnikiem podczerwieni

 

Funkcje:

 • Doskonała jakość obrazu z rozdzielczością HDTV 720p/1MP
 • Nadzór w dzień i w nocy
 • Wbudowane diody typu LED do podczerwieni
 • Pamięć masowa typu Edge
 • Obsługa formatu H.264 i Motion JPEG
 • Zasilanie przez sieć Ethernet
 • Porty we/wy

Kamera sieciowa AXIS M1144-L jest przystępna cenowo i kompaktowa, doskonale nadaje się do butików, restauracji, hoteli i biur lub innych miejsc, w których monitoring jest wymagany podczas dnia i nocy.

Dyskretnie wbudowany czujnik podczerwieni IR-LED

Kompaktowo zaprojektowana AXIS M1144-L oferuje wbudowany czujnik podczerwieni dla optymalnego monitorowania w dzień i w nocy. Bardzo skutecznie i dyskretnie zintegrowane są diody podczerwieni IR LED, i kamera zapewnia automatyczne oświetlenie sceny w całkowitej ciemności, podczas imprez lub na żądanie użytkownika. Kamera zapewnia regulowanie podświetlenia LED IR i jest idealna do wykrywania obiektów w zasięgu do 15 metrów (50stóp)

Pamięć brzegowa dla niezawodnych systemów monitoringu

AXIS M1144-L oferuje wsparcie dla funkcji pamięci brzegowej, która może nagrywać wideo bezpośrednio do pamięci takiej jak karta SD/SDHC, tworząc elastyczny i niezawodny system monitoringu wideo.

Zasilanie przez sieć Ethernet

Funkcja zasilania przez sieć Ethernet umożliwia zasilanie kamer przez sieć, eliminując tym samym potrzebę stosowania kabli zasilających i zmniejszając koszty instalacji.

Porty we/wy

Port wyjścia/wyjścia może być używany do notyfikacji panelu alarmowego lub sterowania przekaźnika lub inych podobnych. Wejście jest idealna, na przykład, w przypadku używania czujnika podczerwieni.

Więcej funkcji

 • Bezpieczeństwo sieci dzięki wielu poziomom dostępu dla użytkowników, filtrowaniu adresów IP, szyfracji HTTPS oraz uwierzytelnianiu zgodnemu ze standardem IEEE 802.1X
 • Wsparcie Jakość serwisu (QoS), która zapewnia wystarczającą szerokość pasma do przesyłania strumieni wideo i poleceń przez sieć
 • Wsparcie dla protokołu internetowego w wersji 6 (IPv6), jako dodatek do IP w wersji 4 (IPv4)
 • Otwarty interfejs programowania aplikacji (API) umożliwiający integrację programową, w  tym VAPIX® firmy Axis Communications.

 

 


COMPANIONAXIS P33MILESTON

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: AXIS M1144-L

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jaka jest suma 2 i 5?
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami