AXIS M3026-VE

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

 

Niewielka  przystępna cenowo kamera sieciowa AXIS M3026-VE to najnowsze urządzenie z serii AXIS M30. Jest to gotowa do montażu na zewnątrz, wandaloodporna stałopozycyjna kamera kopułkowa. Wyróżnia się obeiektywem szerokokątnym i rozdzielczością 3 megapikseli, dzięki czemu zapewnia szczegółowy obraz w szerokm polu widzenia. Kamera udostępnia również tryb dzień/noc, udoskonalone funkcje strumieniowego przesyłania obrazu oraz większe możliwości zastosowań w dzedzinie inteligentnego wideo. Znakomicie nadaje się do instalacj w hotelach, na stacjach benzynowych, w restauracjach, w biurach i w szkołach. 

Kamera AXIS M3026-VE obsługuje standard HDTV 1080p. Funkcja strumieniowania multi-view umożliwia strumieniowe przesyłanie różnych fragmentów obrazu znajdującego się w polu widzenia obiektywu. Zmniejsza to zapotrzebowanie na przepustowość i pamięć masową, umożliwiając jednocześnie obserwację dużego obszaru przy użyciu jednej kamery.

Kamera AXIS M3026-VE może być montowana na ścianie lub suficie i jest zasilana przez sieć Ethernet (IEEE 802.3af). Ma po jednym porcie wejściowym i wyjściowym do podłączania urządzeń zewnętrznych, zawiera wbudowane gniazdo na kartę pamięci i obsługuje oprogramowanie do zarządzania materiałem wizyjnym AXIS Camera Companion.

Najważniejsze cechy:

  • Kompaktowa, wandaloodporna konstrukcja gotowa do montażu na zewnątrz
  • Wideo 3 MP/HDTV 1080p i tryb pracy dzień/noc
  • Strumieniowanie multi-view i większe możliwości zastosowań w zakresie inteligentnego wideo 
  • Łatwa instalacja, zasilanie przez sieć Ethernet i przechowywanie brzegowe
  • Porty wejściowy i wyjściowy do podłączania urządzeń zewnętrznych

 

 

 

 

 

 

 

COMPANIONAXIS P33MILESTON

 

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: AXIS M3026-VE

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jaka jest suma 1 i 1?
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami