AXIS M4318-PLVE

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

AXIS M4318-PLVE to panoramiczna kamera wyposażona jest w obiektyw stereograficzny i Sharpdome 360, więc zapewnia większą ostrość na brzegach obrazu. Ma przetwornik 12 MP, więc oferuje doskonałą jakość obrazu i pełny widok w zakresie 180° lub 360° przez całą dobę, niezależnie od warunków oświetleniowych. Ponadto Lightfinder zapewnia realistyczne kolory przy bardzo słabym oświetleniu. Dzięki funkcji pracy w trybie dzień/noc i wbudowanemu oświetleniu w podczerwieni z indywidualnie sterowanymi diodami LED zapewnia wyraźny obraz bez odbić światła i doskonałą jakość obrazu nawet przy słabym oświetleniu lub w całkowitej ciemności. Ponadto AXIS M4318-PLVE obsługuje cyfrowe widoki PTZ, a także widoki z korekcją zniekształceń, takie jak panorama, poczwórny, narożnik i korytarz.

Dzięki zastosowaniu procesora ARTPEC-8 kamera AXIS M4318-PLVE oferuje wbudowane funkcje cyberbezpieczeństwa, które zapobiegają nieautoryzowanemu dostępowi i chronią cały system. Na przykład Axis Edge Vault zabezpiecza identyfikator urządzenia Axis i upraszcza uwierzytelnianie urządzeń Axis w sieci. Tę dyskretną, kompaktową kamerę typu mini dome bez problemu można umieścić w każdym otoczeniu. Ma fabrycznie ustawioną ostrość, aby ułatwić instalację. Dzięki funkcji cyfrowego przesunięcia można zdalnie regulować obrót widoku i nie trzeba tego robić ręcznie z każdą kamerą. Kamera obsługuję również technologię Axis Zipstream i kompresję z kodowaniem H.264/H.265, co znacznie ogranicza wymogi odnośnie przepustowości i zasobów pamięci masowej.

Ta wydajna kamera wyposażona jest w moduł przetwarzania uczenia głębokiego (DLPU), który umożliwia lepsze przetwarzanie i przechowywanie. Można zbierać i analizować jeszcze więcej danych niż wcześniej lokalnie na urządzeniu. Dostarcza również cenne metadane ułatwiające szybkie, łatwe i wydajne wyszukiwanie kryminalistyczne na obrazie wideo na żywo oraz na zarejestrowanym. Dzięki AXIS Object Analytics możliwa jest detekcja i klasyfikacja osób, pojazdów i typów pojazdów — wszystkie te funkcje są dostosowane do konkretnych potrzeb

 

 

 

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: AXIS M4318-PLVE

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy obliczyć 3 plus 7.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami