AXIS P1428-E 4K ULTRA HD

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

 

AXIS P1428-E to kompatktowa, gotowa do montazu na zewnątrz kamera typu bullet. Model ten oferuje tryb pracy dzień/noc dzięki czemu idealnie nadaje się do calodobowego nadzoru odsłoniętych miejsc, takich jak parkingi, stacje benzynowe, a także do ogólnych zastosowań nadzoru wewnętrznego, w których wymagana jestkamera o niewielkich rozmiarch.

Kamera AXIS P1428-E umozliwia rejestrację obrazu z rozdzielczością 8,3 megapiksela/4k Ultra HD przy szybkości 30 klatek na sekundę.Wysoka rozdzielczośc zwiększa mozliwości powiększenia dowolnego fragmentu obrazu w celu uzyskania wyraznego materiału wideo do celów analitycznych.

 Aplikacja AXIS Digital Autotracking pozwala na automatyczne wykrywanie, przybliżanie i śledzenie poruszających sie obiektów. Ułatwia to operatorowi skuteczne wykrywać incydenty.

Technologia sterowania przysłoną P-iris zapewnia optymalną głębię ostrości, rozdzielczość, kontrast i wyrazistość obrazu.

Kamera umożliwia nagrywanie obrazu bezpośrednio na nośniki takie jak karty microSD/SDHC.

Port wejścia/wyjścia może być używany do przesyłania prostych powiadomień do centrali alarmowej albo do sterowania przekaznikiem lub podobnym urządzeniem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

COMPANIONAXIS P33MILESTON

 

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: AXIS P1428-E 4K ULTRA HD

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jaka jest suma 1 i 7?
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami