AXIS P1455-LE-3 License Plate Verifier Kit

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

 

   Zestaw do rozpoznawania tablic rejestracyjnych AXIS P1455-LE-3 License Plate Verifier zawiera stałopozycyjną kamerę bullet AXIS P1455-LE o rozdzielczości HDTV 1080p i jest dostarczany z fabrycznie zainstalowaną aplikacją analityczną AXIS License Plate Verifier. Zapewnia łatwe, niedrogie rozwiązanie i obejmuje tryb swobodnego przepływu dla obszarów o wolnym ruchu.

   Kamera jest wyposażona w teleobiektyw 29 mm oraz  funkcję automatycznego ustawiania ostrości, co zapewnia wysoką gęstość pikseli i odczyt ostrego obrazu tablic rejestracyjnych z odległości od 7 do 20 metrów.

   Kamera posiada odporności IK10 dzięki czemu może być instalowana w każdym środowisku. Zawiera osłonę przeciwdeszczową i może może pracować w temperaturze  od -40° C do 60°C. Dzięki funkcji detekcji wstrząsu urządzenie wysyła alarm po jej uderzeniu. Elektroniczna stabilizacja obrazu (EIS) zapewnia stabilny obraz wideo pomimo wibracji. Kamera posiada również technologie poprawy obrazu opracowane przez firmę Axis, a także funkcję OptimizedIR, aby zapewnić ostry obraz do odczytu tablic rejestracyjnych przez całą dobę.

 

 

 


 

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: AXIS P1455-LE-3 License Plate Verifier Kit

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jaka jest suma 8 i 5?
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami