AXIS P3228-LVE

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

   Dla klientów poszukujących ekonomicznego rozwiązania które zapewni szczegółowy i wyraźny obraz niezaleznie od warunków oświetleniowych firma AXIS proponuję kamerę  P3328-LVE o rozdzielczości obrazu 4K w każdych warunkach oświetlenia.

   AXIS P3228-LVE jest kamerą, która idealnie sprawdzi się w miejscach gdzie szczegółowa jakość obrazu jest jednym z najważniejszych parametrów czyli bankach, hotelach, instytucjach publicznych. Idealnie nadaje się równiez do wykorzystania przy identyfikacji osób i pojazdów.

   W modelu P3328-LVE wykorzystano znane juz technologie Forensic WDR, OptimizedIR oraz Lightfinder. Kamera ta posiada zdalne ustawienie ostrości i zoomu, a wykorzystanie technologii Zipstream pozwoli użytkownikowi na ograniczenie zapotrzebowania na przepustowość oraz pamieć do 50%.

   Kamera jest wykonana w wersji wandaloodpornej o stopniu ochrony IK-10 oraz o wbudowanej ochronie przeciwsabotażowej. Zapewnia to wieksze bezpieczeństwo nawet w miejscach do których łatwo moga sięgnąć osoby niepowołane.

 

Funkcja  Model kamery
  AXIS P3228-LVE
Maks. rozdzielczość wideo 3840x2160
MIn. oświetlenie 0.19 lux
Obiektyw o zmiennej ogniskowej
Tryb pracy dzień/noc
Wbudowana lampa podczerwieni
Technologia WDR Forensic WDR
Technologa Lightfinder
Zipstream
Lokalna pamięć masowa

   

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: AXIS P3228-LVE

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy dodać 4 i 3.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami