AXIS P3364-LV

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

 

 

Doskonała, odporna na akty wandalizmu, stałopozycyjna kamera kopułkowa pracująca w jakości HDTV, wyposażona w oświetlacz , funkcję zdalnego ustawiania ostrości i zbliżenia.

Funkcje:

  • Wyjątkowa jakość obrazu: 1MP lub HDTV 720p
  • Obsługa kilku strumieni wideo w formacie H.264
  • Łatwość instalacji, m.in. funkcji zdalnego zbliżenia i ustawienia ostrości
  • Wbudowany wydajny i trwały oświetlacz diodowy
  • Konstrukcja odporna na akty wandalizmu

 

Duża wydajność dzięki nowemu wbudowanemu oświetlaczowi

Stałopozycyjna kopułkowa kamera sieciowa AXIS P3364-LV o rozdzielczości 1 megapiksela z trybem pracy dzień/noc oferuje wyjątkową jakość obrazu wideo. Kamera pracuje z prędkością 30 klatek na sekundę we wszystkich rozdzielczościach, łącznie z HDTV 720p/ 1 MP. Kamera AXIS P3364-LV jest wyposażona we wbudowany oświetlacz i wykorzystuje nową, trwałą i energooszczędną technologię diodową.

Dzięki temu rozwiązaniu, możliwe jest uzyskanie wysokiej jakości obrazu wideo o małych szumach, nawet w całkowitej ciemności. Wbudowany oświetlacz kamery AXIS P3364-LV automatycznie dostosowuje kąt podświetlenia do zbliżenia, co znacznie upraszcza instalację.

Technologia Lightfinder oraz sterowanie przysłoną P-iris

Kamera AXIS P3364-LV wykorzystuje technologię Lightfinder firmy Axis. Dzięki wiedzy firmy Axis w zakresie przetwarzania obrazu i tworzenia układów zintegrowanych oraz zastosowaniu najlepszych układów optycznych urządzenie charakteryzuje się bardzo wysoką światłoczułością i uzyskuje żywe kolory, nawet przy bardzo słabym oświetleniu.

Kamera wykorzystuje również technologię sterowania przysłoną P-iris, która pozwala precyzyjnie kontrolować położenie przysłony. Otwarcie przysłony jest optymalizowane ze względu na głębię ostrości, rozdzielczość obiektywu oraz ilość światła. W ten sposób, uzyskujemy doskonałą jakość obrazu o bardzo dużej ostrości.

Obudowa odporna na akty wandalizmu

Stałopozycyjna kamera kopułkowa AXIS P3364-LV z obudową odporną na akty wandalizmu jest przeznaczona do nadzoru wideo wewnątrz budynków w warunkach wymagających użycia urządzeń dyskretnych i kompaktowych. Doskonale nadaje się do nadzoru wideo obszarów otwartych, takich jak lotniska, szkoły czy więzienia.

 

 

 


COMPANIONAXIS P33MILESTON

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: AXIS P3364-LV

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy obliczyć 2 plus 9.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami