AXIS P3827-PVE

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

Kamera Panoramiczna 7 MP

  • Kamera 7 MP wieloprzetwornikowa z jednym adresem IP
  • Zakres obrazu 180° w poziomie i 90° w pionie
  • Płynne łączenie realistycznych obrazów
  • Zaawansowane analizy - procesor ARTPEC 8 oraz moduł DLPU
  • Prostowanie linii horyzontu

Wieloprzetwornikowa, ekonomiczna kamera, zbudowana w oparciu o procesor ARTPEC-8, oferuje zaawansowane funkcje analityczne  głębokiego uczenia realizowane przez samą kamerę.

Zapewnia jeden płynny i spójny strumień wideo z panoramicznym pokryciem 180° i rejestruje obrazy w wysokiej rozdzielczości z niewiarygodnymi szczegółami z płynnością do 30 kl./s. Dzięki prostowaniu horyzontu zapewnia wizualnie realistyczne obrazy.

Panoramiczny widok rozległych obszarów z pokryciem 180° w poziomie i 90° w pionie bez martwych punktów. Przy użyciu uchwytu AXIS T94V01C Dual Camera Mount można zamontować dwie kamery zwrócone tyłem do siebie, aby uzyskać pełny przegląd w zakresie 360.

Funkcja inteligentnego parowania i technologia edge-to-edge sprawiają, że można łatwo dodać inne urządzenia łączności. Na przykład można wprowadzić obsługę dźwięku z wykorzystaniem interfejsu AXIS T61 Audio and I/O Interface.

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: AXIS P3827-PVE

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jaka jest suma 9 i 1?
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami