AXIS P4708-PLVE

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

AXIS P4708-PLVE to nowa  panoramiczna kamera posiadająca oświetlenie w podczerwieni o zakresie 360° z możliwością oddzielnego sterowania diodami LED, dzięki czemu uzyskujemy wyraźny obraz także przy słabym oświetleniu lub w całkowitej ciemności, a także niezmienione kolory w ciągu dnia. Technologie Lightfinder i Forensic WDR zapewniają ostre, wyraźne obrazy w wymagających lub słabych warunkach oświetleniowych. Kamera oferuje dwa kanały 4K i poklatkowość 30 kl./s, co umożliwia rejestrowanie szczegółowych obszarów obserwacji zarówno szerokokątnych, jak i powiększonych, z większą liczbą szczegółów. Dzięki 2,5-krotnemu zoomowi zapewnia szerokie obszary obserwacji można powiększać wszystkie szczegóły. Ponadto wejście audio umożliwia dodanie funkcji audio.

Ta kompaktowa, wielokierunkowa kamera stanowi idealny wybór, gdy potrzebujemy wizji w dwóch kierunkach jednocześnie. Umożliwia elastyczne pozycjonowanie obu głowic z obiektywem zmiennoogniskowym, przy czym każdą z nich można indywidualnie sterować i można też monitorować sceny w dwóch kierunkach w szerokokątnym lub powiększonym obszarze obserwacji. Ponadto można również obracać przetworniki obrazu, aby ustawić dwie głowice kamery bliżej siebie. Taka konfiguracja idealnie nadaje się do prostych korytarzy lub do stosowania na skrzyżowaniu korytarzy, gdzie umożliwia jednoczesny obszar obserwacji w obie strony. Ponadto to urządzenie o stopniu ochrony IP66 i IP67 jest wyposażone w osłonę przeciwsłoneczną i pogodową, dzięki czemu na jakość obrazu nie wpływają odbicia promieniowania słonecznego ani krople wody.

Ta wydajna kamera oparta na sztucznej inteligencji, zbudowana na bazie ARTPEC-8, zapewnia ulepszone możliwości przetwarzania i przechowywania, umożliwiając gromadzenie i analizowanie jeszcze większej ilości danych niż wcześniej – na poziomie urządzenia. Ponadto dostarcza cenne metadane ułatwiające szybkie, łatwe i wydajne wyszukiwanie kryminalistyczne na materiałach wideo — na żywo oraz na zarejestrowanych wideo. Dzięki funkcji AXIS Object Analytics kamera AXIS P4708-PLVE może wykrywać i klasyfikować osoby, pojazdy i typy pojazdów — a wszystkie te funkcje można dostosować do konkretnych potrzeb użytkownika. Ponadto obsługa ACAP w wersji 4 umożliwia zwiększenie wartości systemu poprzez wykorzystanie wyspecjalizowanych aplikacji opartych na głębokim uczeniu.

Dzięki dwóm głowicom w jednej panoramicznej kamerze zapewnia ekonomiczną instalację. Możliwość zdalnego powiększania i ustawiania ostrości eliminuje potrzebę ręcznego dostrajania. Kamera oferuje również funkcję Zipstream z obsługą kompresji H.264 i H.265, która znacząco ogranicza zapotrzebowanie na przepustowość i pamięć masową bez negatywnego wpływu na jakość obrazu.

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: AXIS P4708-PLVE

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jaka jest suma 5 i 9?
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami