AXIS P5414-E

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

 

Sieciowa kamera AXIS P5414-E jest pierwszą przedstawicielką linii kopułkowych kamer PTZ przeznaczonych do pracy na zewnątrz budynków, wyposażonych w inteligentny system bezpośrednio napędu mechanizmu pochylenia i obrotu modułu kamerowego dużej wytrzymałości mechanicznej. 

Kamera wytwarza obraz o rozdzielczośći HDTV 720p, ma 18-krotny zoom optyczny i jest przeznaczona do montażu na ścianie. Doskonale sprawdzi się w systemach monitorowana przestrzeni miejskich, parkingów, boisk szkolnych, a także w systemach ochrony obwodowej.

Obudowa kamery AXIS P5414_E została skonstruowana tak, by bez trudu można było ją zdjąć i pzremalować na dowolny kolor w celu dostosowania wyglądu kamery do miejsca, w którym jest montowana. Odpowiednie ukształtowanie skośnej części obudowy pomaga kamerze oprzeć się aktom wandalizmu mającym na celu jej oderwanie od podłoża. 

 

 

 

Dzięki możliwośći obrotu o 270o kamera AXIS P5414-E, zainstalowana w narożniku budynku (z użyciem odpowiedniego adaptera), pozwala na obserwację rozległego obszaru, zaś zastosowanie obiektywu zmiennoogniskowego umożliwia rozpoznawanie drobnych szczegółów obserwowanej sceny i ich wierną reprodukcję na obrazie o rozdzielczości HDTV.

AXIS P5414-E może wytwarzać jednocześnie kilka strumienie wizyjnych o różnych, indywidualnie dobieranych parametrach, kompresowanych różnymi metodami (H.264 i MOtion JPEG). Może pracować w trybie dzień/noc i jest wyposażona a automatycznie odsuwany fltr odcinający promieniowanie podczerwone. Dzięki temu możliwe jest tworzenie wysokiej jakości kolorowego obrazu w warunkach nocnych. 

Kamera AXIS P5414-E wspólpracuje z największym w tej dziedzinie przemysłu pakietem oprogramowania służącego do zarządzania materiałem wizyjnym, opracowanego w ramach Axis Application Development Partner Program, między innymi z oprogramowaniem systemowym AXIS CAmera Station i komplementarnym oprogramowaniem AXIS Camera Companion. Kamera może współpracować także z platformą AXIS Video Hosting System i jest zgodna z ONViF, co ułatwia integrację z urządzeniami innych producentów. 


 

 

 

COMPANIONAXIS P33MILESTON

 

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: AXIS P5414-E

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jaka jest suma 9 i 8?
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami