AXIS P5676-LE

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS
  • 4 MP i 30-krotny zoom optyczny
  • Forensic WDR, Lightfinder 2.0, oświetlenie w podczerwieni
  • Zaawansowane analizy
  • Wbudowane funkcje cyberbezpieczeństwa
  • Zipstream z obsługą kodowania H.264/H.265

 

AXIS P5676-LE to kamera PTZ, która oferuje doskonałą jakość obrazu o rozdzielczości 4 MP i 30-krotny zoom optyczny.

Technologie echnologie Forensic WDR i Lightfinder 2.0 gwarantują ostre i nasycone obrazy poruszających się obiektów — również przy słabym oświetleniu lub w niemal całkowitej ciemności. Dzięki oświetleniu w podczerwieni o zasięgu do 200 m możliwe jest prowadzenie dozoru przez całą dobę.

Kamera oferuje funkcję elektronicznej stabilizacji obrazu (EIS), by zapewnić stabilny obraz wideo nawet pomimo wibracji. Dzięki obsłudze dwukierunkowej komunikacji audio i łączności We/Wy można przysłuchiwać się operacjom lub incydentom.

AXIS P5676-LE oferuje doskonałą światłoczułość i obsługę zaawansowanych funkcji analiz. Ma również funkcję wykrywania wstrząsów, która informuje o uderzeniu w kamerę. Dodatkowo zaawansowana funkcja strażnika automatycznie przybliża obiekty wykryte we wcześniej zdefiniowanych obszarach. Dzięki AXIS Object Analytics kamera może wykrywać i klasyfikować osoby i pojazdy. Obsługuje PoE i AC/DC. Ponadto zastosowanie Axis Zipstream z obsługą kompresji H.264/H.265 znacząco zmniejsza wymagania dotyczące przepustowości i pamięci masowej.  Kamera jest odporna na akty wandalizmu dzięki stopniu ochrony IP66, NEMA 4X i IK10 oraz  może pracować w temperaturze od -30°C do 50°C

Ta wysokiej jakości kamera PTZ ma funkcje cyberbezpieczeństwa, które chronią system i zapobiegają nieautoryzowanemu dostępowi. Podpisane oprogramowanie sprzętowe i bezpieczne uruchamianie gwarantują, że oprogramowania sprzętowego nie zmieniono i że zainstalowano wyłącznie autoryzowane oprogramowanie. Opcja bezpiecznego uruchamiania gwarantuje brak oprogramowania malware po przywróceniu fabrycznych ustawień domyślnych.

 

 

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: AXIS P5676-LE

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jaka jest suma 6 i 6?
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami