AXIS Q1765-LE

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

 

Eleganckie kamery typu bullet cieszą się dużą popularnością. Nowa kamera sieciowa AXIS Q1765-LE charakteryzuje się nie tylko smukłą i kompaktowaą konstrukcją, ale również zaawansowanymi funkcjami obrazu przeznaczonymi do systemów całodobowego nadzoru. Urządzenie zapewnia wygodną instalację niezależnie od miejsca.

Kamera wyróżnia się wbudowanym oświetlaczem podczerwieni, ograniczającym konieczność stosowania dodatkowego oświetlena, 18-krotnym zoomem optycznym oraz obrazem wideo jakości Full HD o każdej porze dnia i nocy. Konstrukcja urządzenia jest smukła i kompaktowa, a przy tym wystarczająco wytrzymała do pracy w trudnych warunkach. Obudowa przystosowana do montażu na zewnątrz charakteryzuje się odpornoścą na korozję, działanie wody pod wysokim ciśnieniem i kurz.

Wszechstronnośćliczy się przy każdej instalacji. Kamera AXIS Q1765-LE jest lekka i umożliwia montaż przy użyciu jednego kabla. Czas konfigurowania kamery skraca wbudowany, nakierowany oświetlacz podczerwieni oraz funkcja automatycznego ustawiania ostrości. Nie jest potrzebny żaden specjalistyczny sprzęt. Instalację dodatkowo ułatwiają standardowe funkcje zasilania przez sieć Ethernet oraz prądem zmiennym/ stałym 24V.

 

Najważniejsze cechy

 

 

COMPANIONAXIS P33MILESTON

 

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: AXIS Q1765-LE

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jaka jest suma 7 i 4?
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami